SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski-Wasze opinie

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Irek nie gadaj z tym małolatem, szkoda czasu a i tak nic mu nie prztełumaczysz. On wie swoje. Kovacs jestnajlepszy i juz. Nie ździwiłbym się gdyby mu kuśka przy nim stawała.
Jak tam forma? Wybierasz się do Sandomierza?


to be, k****, or not to be?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
OOOOO ODEZWAŁ SIE SIŁACZ!WCALE NIE TAKI SIŁACZ!PO TWOICH WYNIKACH WIDAC ZE CIENKI JESTES!!A KRETYN TO CIE ROBIŁ!ODEZWAŁ SIE TEN KTÓRY PRZY WADZE 145KG WYCISKA MARNE 250!!IDZ LEPIEJ I POCWICZ WIĘCEJ!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
A TY FIDEL MI MÓWISZ ZE JA JEZSTEM ZA BARDZO ZA KOVACSEM A TY JAKBYS MÓGŁ TO BYC PUDZIANOWI WSZEDŁ MÓWIĄC ŁAGODNIE W PUPE!!A MOZE MASZ JAKIES POCIĄGI DO UMIĘSNIONYCH FACETÓW!NIEMAM NIC DO PUDZIANA BO SUPER Z NIEGO SPORTOWIEC,ALE PO CO ****A W***ALISCIE SIE TU ZNOWU Z KOVACSEM!!MAŁO WAM KŁOTNI!TERAZ TO WY ZASMIECACIE TEN TEMAT O PUDZIANIE!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
moze bana walnac panu flexowi? gdzie sa do jasnej ciasnej moderatorzy? czlowieku, tobie sterydy psychike wypaczyly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
MASSGAIN TY LEPIEJ POPATRZ KTO TU KOGO OBRAZA!JA NIEZACZĄŁEM WIĘC CZEMU SIE MNIE CZEPIASZ!ZOBACZ NAJPIERW KTO ZACZĄŁ A POTEM WYPISUJ!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
ok, niwazne FLEX kto zaczal, ale po prostu prawda jest taka, ze wiekszosc lubi i szanuje Mariusza... A ja napisalem tak bo dziwnie sie poczulem jak zobaczylem jak zwracasz sie do Ireneusz Kurasia. Troche szacunku dla ludzi na tym forum i bedzie luzik... A odzywki "a kretyn to cie robil!" sa tutaj nie na miejscu, choc odpowiedz stronczka mogla cie zirytowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
NO WŁASNIE SPROWOKOWAŁ MNIE!!!A KTÓRY TO PAN KURAS BO NIEWIEM KURDE!HEHE!WIESZ JA NIEZACZĄŁEM I POWIEDZIAŁEM TYLKO ZE ZDAJE MI SIE ZE PAN MARIUSZ NIE DA RADY W PRZYSZŁYM ROKU UTRZYMAC FORMY!TO WSZYSTKO!WIEC KTÓRY TO PAN KURAS:)A ONI MI WYJECHALI Z KOVACSEM!TO NIE TEN TEMAT!:)POZDRAWIAM!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Flexxxie, agresja rodzi agresję.

Jeśli ty zwracasz się dość ostro do inych, to oni również będą zwracali się do ciebie w podobny sposób. Gdy tylko zmienisz sposób odnoszenia się do innych - twoi rozmówcy zmienią go w stosunku do ciebie.

To forum jest do wymiany wiedzy, doświadczeń i opini. Nie do kłótni! Spory są jak najbardziej na miejscu, ale na argumenty. Wyzwiska tylko zaciemniają sprawę i pobudzają emocjonalnie. Wystarczy uniknąć wyzywania innych, żeby samemu być szanowanym i na równych prawach.

Na forum wchodzimy, żeby się odprężyć. Postarajmy się, żeby dalej tak było!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6963
No i nasz wioskowy głupek FLEXXXX miał swoje 5 minut.Drżące wilgotne dłonie erekcja spodnie spuszczone do kolan błędny wzrok i jazzzzda..Koledzy bedą Cię teraz podziwiać jesteś prawdziwym wirtualnym twardzielem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
hm ale ja niezacząłem sorki!niewyzwałem pierwszy go niestety!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"CHLEB CIĘŻAROWY"

Następny temat

Jill Mills - strongwoman nr 1

WHEY premium