SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Martwy cigąg pyt o dysproporcję

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 599
Pytanie brzmi następująco: nigdy nie ćwiczyłem martwego ciągu , mimo, że wiem jakie to ważne. Zacząłem jakieś 4,5 ms temu i mam pytanie czy u każdego z was jest taka mała róznica pomiędzy ciężarem na ostatniej serii a max ciężarem bo u mnie wygląda to nastepująco: 130 x 6 140 x 4 150 ni ch**a... plecy spoko ale uścisk...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Musisz popracować nad przedramieniem.

http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp#11

Możesz również użyć pasków treningowych -
-wtedy część ciężaru przechodzi z dłoni na nadgarstek .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11287
Albo magnezje kup + chwyt mieszany, ja tam paski używam tylko do ostatnich serii wiosła i wznosów barków.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 599
tak też myślałem , ale dzięki za odpowiedz..:D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
więć żadnej dysproporcji nie ma w sile m. grzbiety lecz w sile przedramion- chociaż i to trudno stwierdzić z cała stanowczością ponieważ ze 100% cm i w normalnej sytuacji przedramiona mogą częśto puszczać...

chwyt rozumiem, ze stosujesz przemienny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 599
tak jest , przemienny, wiem, ze są paski itd ale zawsze podziwiałem ludzi którzy potrafili cisnąć wielkie ciężary bez zadnych pasków itd. Po konsutlacji okazało sie to co podejrzewałem - przedramie i zaczynam stosować cwiczenia na to a dodatkowo w domu mam " ściskacz " i przytrzymuje go ja tylko długo się da. Myślę ,żę wkrótce wyniki się poprawią. A jak mam dzień w którym robie m.ciąg usmiech nie schodzi mi z twarzy :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1037 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65298
ja mam tez ten sam problem pomiomo uplywu 7-dmiu lat treningu
wciaz zmagam sie z sila przedramion pomiomo ze staram sie je regularnie cwiczyc to wciaz sa slabe a obowody sa przyzwoite.

Na co mnie stać w swoim życiu osiągnę
A czy przed Bogiem zdążę tego naprawdę nie wiem
Niejeden mówił martw się sam za siebie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1032
Hmmm, ja osobiscie proponuje opad tulowia ze sztanga na barkach. Martwy ciag bardzo nadwyreza miesnie ledzwiowe,w pewnym momencie nabawilem sie przez to kontuzji. Sproboj, wiele osob stosuje ten zamiennik martwego
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Wyjdź.



W mc magnezja naprawdę pomaga, jeżeli nie można jej użyć na siłowni to pozostają paski.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 126 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4419
Martwy ciąg rządzi ;)

Miałem ten sam problem i zacząłem używać opasek.

Gdy ćwicze kulturystycznie bardzo ciężko jest mi przytrzymać duże ciężary przez 8 - 12 powtórzeń, dlatego pomagam sobie opaskami. Jeśli natomiast trenuje siłowo i ograniczam się do <5 powtórzeń to nie używam opasek, bo przez te 4 sekundy jestem w stanie utrzymać nawet bardzo duże jak dla mnie ciężary.


Zmieniony przez - Cvics w dniu 2012-02-12 22:08:54

"You'll Never Walk Alone"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 599
ok , są postepy, przeczasnąłem całe forum i ktos napisał ze nie uzywa sie rekawiczek do martwego bo zmiejszeja obwod uscisku , pomyslalem ze to nie ma sensu bo jak juz to tak nie znacznie ,ze to niec nie zmieni... Ale spróbowałem i faktycznie działa :D tak jak tydzień temu nie dało rady 150 tak wczoraj 3 razy :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT REAKTYWACJA ! BUDOWANIE MASY

Następny temat

System treningowy MAX-OT

electro
Polecane artykuły