Larry "Wheels" Williams (23 l.) jest przykładem nadludzkiej siły i świetnej genetyki. Ten młody trójboista nieustannie ustanawia nowe rekordy siłowe. Larry'ego można śmiało nazwać jednym z najsilniejszych ludzi na świecie, a być może i najsilniejszym w swojej kategorii wiekowej.

Wheels był dzieckiem wychowującym się w rodzinie zastępczej w Nowym Jorku, ponieważ jego matce odebrano prawa rodzicielskie. Był niesfornym dzieckiem i w wieku 12 lat uciekł z Nowego Jorku, by odszukać swoją matkę. Znalazł ją na karaibskiej wyspie Saint Martin i mieszkał z nią przez następne trzy lata.

"Mieszkałem na plaży. Dla dorosłych to spełnienie marzeń, ale dla mnie w tamtym czasie było to trudne, ponieważ nikt z moich rówieśników nie znał mojego języka (językiem urzędowym jest tam francuski- red.). Tak więc, dosłownie nie miałem nic do roboty poza podnoszeniem ciężarów".

Zaczął ćwiczyć w wieku 14 lat, ale nie z zardzewiałą sztangą, zużytymi talerzami i hantlami za 100 dolarów, tak jak wiele dzieciaków zaczyna. Williams zaczął od tylko miotły, której towarzyszyły dwa pustaki żużlowe, po jednym na każdym końcu. Nie mógł zapisać się na siłownię, ponieważ w Saint Martin, minimalny wiek wejścia do klubu to 16 lat. Jakiś czas później, przeprowadził się z matką do USA i pracował w restauracji, by móc kupić opłacać członkostwo na siłowni. Po roku intensywnych treningów, wiedział już, że z podnoszeniem ciężarów chce związać swoje życie.

W ostatnim wydarzeniu "Iron Rebel" na East Coast West Coast Strength Speed ​​Conditioning, Larry Wheels pokazał wielką siłę. Zobaczcie jak wykonał kilka powtórzeń martwego ciągu z 347 kg! Prędkość wykonywania ćwiczenia sprawia, że jest to jeszcze bardziej niesamowite.

Komentarze (5)
Gronoz

Jeszcze będzie najsilniejszy na świecie...

2
alexus

całkiem niedawno był filmik w w/w jak podczas próby martwego otworzyły mu się naczynka po inj w klatkę piersiową i barki chyba... jak to mówią górale - na sucho to nawet trawa nie rośnie... ;-)

0
Anonim

Bogate dzieciństwo, 12 lat i w świat sam poza Amerykę. Wow.

0
TomaszAZ

fajne zdjecie ,to przed górą chemii jaka ma w sobie :D
estetycznie i sportowo

0
domosos

Jakoś nie słyszałem o nim i jego rekordach.

0