ok co do treningu to poczytam i sie zastanowie. Dalej w szkole zamiast piersi moge wcinac serek wiejski(tzn zmieniac raz to raz to)
Dalej po treningu to nawet super bo tunczyka nie za bardzo lubie wiec bede go zmienial z jakas rybka:D a tak poza tym dieta jest ok??
A co do treningu to ten split bedzie lepszy w moim przypadku??
Zmieniony przez - maciejoza3 w dniu 2012-02-03 22:19:43
Dalej po treningu to nawet super bo tunczyka nie za bardzo lubie wiec bede go zmienial z jakas rybka:D a tak poza tym dieta jest ok??
A co do treningu to ten split bedzie lepszy w moim przypadku??
Zmieniony przez - maciejoza3 w dniu 2012-02-03 22:19:43