SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan na mase do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 198
ok co do treningu to poczytam i sie zastanowie. Dalej w szkole zamiast piersi moge wcinac serek wiejski(tzn zmieniac raz to raz to)
Dalej po treningu to nawet super bo tunczyka nie za bardzo lubie wiec bede go zmienial z jakas rybka:D a tak poza tym dieta jest ok??

A co do treningu to ten split bedzie lepszy w moim przypadku??

Zmieniony przez - maciejoza3 w dniu 2012-02-03 22:19:43
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
maciejoza3
Posiłek 1 (6.15):

Mleko 3,2% - 250 ml
Płatki owsiane - 100g
3-4 jajka
okay

Posiłek 3 (10.00):

Chleb razowy - 150 g
pierś z kurczaka - 100 g
do kanapki jakes warzywo np ogorek,pomidor
okay, zamieniać z serkiem wiejskim możesz


Posiłek 3 (12.30):

Chleb razowy - 150 g
pierś z kurczaka - 100 g
do kanapki jakes warzywo np ogorek,pomidor itp
okay, co do warzyw pamiętaj, że jak je dajesz to staraj się dodać źródło tłuszczy, najlepiej 'zdrowych'


Posiłek 4 (15.00)

Ryż biały - 150g
Pierś z kurczaka gotowana - 125g
Oliwa z oliwek – 20g
to dla urozmaicenia jakies buraczki badz ogórek kiszony
w okołotreningowych max 10g tłuszczy

Posiłek 5 ( potreningowy ):

Carbo – 60g--->lub jakis owoc
Tuńczyk w wodzie – 75 ( 30-45 minut po carbo)
do tunczyka dorzuce makaron,ryż lub kasze na zmiane 200g
tuńczyk sporadycznie, nie jest najlepszym rozwiązaniem

Posiłek 6 (20.00)

Ser biały – 125g
Oliwa z oliwek – 10g
więcej oliwy + dodaj jakieś warzywo

Zmieniony przez - maciejoza3 w dniu 2012-02-03 19:34:38


Generalnie jest okay
Ile wychodzi b/w/t i jakie zapotrzebowanie masz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 198
Białko: 162,62g
Tłuszcze: 86,72g
Węglowodany: 532,28g
Kalorie: 3466,60 kcal

A plan treningu jest ok???




Zmieniony przez - maciejoza3 w dniu 2012-02-04 11:50:38
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 198
up
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Moze tak być, jak by cię zalewało to obetnij węgle a podwyższ tluszcze, co do treningu to już napisałem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47910
imo za dużo węgli, reszta ok
trening wyjaśnił Anu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena planu split partia 2x/tydzień

Następny temat

FBW - plan laika do oceny

electro
Polecane artykuły