Matth3w-czasem pije po treningu cale tak jak shit ale nie zawsze
KUBINHO-dzieki, wiem o co ci chodzi i zawsze staram sie tak robic ale przed ta seryjka trzymalem kilka sek hantle w gorze czekajac na shita jak zacznie nagrywac i troche mnie to zmeczylo (chyba o tym pisalem), no coz czasem przydalby sie dodatkowy asekurant bo zawsze mamy problem jak sa ciezkie hantle i musimy kombinowac

...Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt...
Zapraszam do dziennika: http://www.sfd.pl/_Dziennik_treningowy_by_Misiekk_-t825731.html

Misiekk nom bo hantle spore najlepiej jakby podawali z dwóch stron, a tak to lipa trochę, ale trzeba kombinować


