Szacuny
0
Napisanych postów
111
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
3495
czesc
czy ten trening jest dobry???
To jest trening kumpla i on moze cwiczyc 3 razy w tygodniu.
Poniedziałek :
- klatka
- barki
Sroda:
- biceps
- triceps
- przedramie
Piatek:
- klatka
- plecy
- nogi
- brzuch
Szacuny
11
Napisanych postów
2366
Wiek
50 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
6196
Moim zdaniem plan jest nie przemyslany ,tzn.:
1)trening powinien zaczynać się najwiekszą grupą mieśniową
2)zbyt lekkie treningi w poniedzialem i środę
3) nie dasz rady zrobić 4 najwiekszych grup mięsniowych jedengo dnia (piątek) ,a nawet jeśli dasz to nie da to ci nic
Zalecenia:
1)rozbij trening piątkowy dodając po jedenej grupie mieśniowej do ćwiczeń w poniedzialek i środę.
Szacuny
19
Napisanych postów
9216
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
30094
Moim zdaniem niepotrzebnie trenowac klatke dwa razy w tygodniu a piatek rzeczywiscie masz ciezki
nie sadze zeby twoj organizm zregenerowal sie przez dwa dni po ciezkim treningu tych grup(w piatek klatka i w poniedzialek)moj plan:
pn klatka +biceps
sr nogi+brzuch
pt Barki +plecy +triceps
chociaz i tak lepszy jest plan czterodniowy
zycze powodzenia w treningach i mam rade dla wszystkich:
DUZO CZYTAJCIE O KULTURYSTYCE O TRENINGACH I ODZYWIANIU
to sie bardzo przydaje-wiedza jest w tym sporcie podstawa
aha jesliu ktos zna naprawde ciekawa witryne poswiecona temu tematowi -podajcie ja.
pozdrowienia.
Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
ja robie wpn klate i bika wt barki trica sr wolna czw plecy i nogi a pt inne cw na klake.sadze ze moj trening tez ujdzie.wczesniej robilem j.w.lecz klate z tricem.
pozdrawiam matias.