SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

*skitelsik* / zaczynam od nowa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20045
okej :) to te 1500kcal nawet będzie już dziś

dietka:





+castagnus, witamina B, witaminy, omega-3, przyprawy, szczypiorek, zielona z maliną, kilka kropel cytryny, ocet(przed II,III i IV, drożdże

dziś tak gorąco, że prawie wcale z domu nie wychodziłam, bo wytrzymać się nie dało Tylko tyle, co z psem na spacer i do sklepu po zakupy. Jutro będzie więcej ruchu o ile pogoda się ochłodzi i będzie mniej duszno.


Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-08-27 21:13:10
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20045




ocet do 2,3,4,5

*castagnus, omega-3, witaminy, witamina B, zielona z maliną, szczypiorek, kurki do 2 posiłku, imbir, kilka kropel soku z cytryny, 6 łyżeczek sałatki z kołpaków

*dłuuugi spacer po lesie w poszukiwaniu grzybów Mama mnie obudziła o 6.00 coś okropnego w ostatnie dni wakacji
*wieczorem spacer z psem jak zwykle
* 3 obwody: 15przysiadów, 8 wypadów na nogę, wzniosy łydki(aż do zmęczenia, 15przysiadów z szerokim rozstawem, 10 pompek, 10 wzniosy z leżenia, 10wymachy nogi w tył na klęczkach i w 2 pierwszych obwodach 50 pajacyki i 5 burpees

Boże jak mi kondycja spadła Coś strasznego

Żołądek dziś w porządku, lekkie gastryczne problemy wieczorkiem pewnie po fasolce i kalafiorze, ale ogólnie bez wzdęcia i innych takich, brzuch okej :)
Ale zapomniałam napisać. Dziś miałam znów lekkie problemy w toalecie. Nie wiem czemu. Jem przecież warzywa to jest błonnik, więc o co chodzi.

Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-08-28 22:09:47
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
zmielone siemie lniane dwie łyzki dzinnie sobie zapodaj
i wróc do kropli żoładkowych
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20045
jak wrócić do kropli? nigdy nie brałam :)
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
o ile pamietam miałas brac krople żoładkowe na trawienie? kiedys w czasie konkursu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20045
Może z kimś mnie pomyliłaś :) Nigdy nie mówiłaś, żebym brała.
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
no to bierze, kup sobie ziola szwedzkie w aptece lub zrob sama nalewke na gorzkich ziolach i pij do posilkow po ktorych masz klopot lyzeczke na trawienie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20045
a czy zamiast tych ziół mogę pić krople żołądkowe po tych niektórych kłopotliwych posiłkach? Wtedy kilka kropel na łyżeczce i jest ok. A mam krople w domu to nie musiałabym mamy prosić o pieniądze na zioła itd.
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
mozesz sprobowac chociaz to inny sklad i w sumie ni emaja nic wspolnego, ale jak tak ci łatwiej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20045
wiesz... Moja mama i tak nie jest za bardzo za moją dietą itd. A jak teraz zerknęłam to te zioła kosztują w granicach 30-50zł, więc wątpię, żeby moja mama się na to zgodziła i dała mi tyle pieniędzy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIŚ (...) NIE SCHUDNIE

Następny temat

takie głupie pytanie..

Shoty
Polecane artykuły