okej :) to te 1500kcal nawet będzie już dziś
dietka:
+castagnus, witamina B, witaminy, omega-3, przyprawy, szczypiorek, zielona z maliną, kilka kropel cytryny, ocet(przed II,III i IV, drożdże
dziś tak gorąco, że prawie wcale z domu nie wychodziłam, bo wytrzymać się nie dało
Tylko tyle, co z psem na spacer i do sklepu po zakupy. Jutro będzie więcej ruchu o ile pogoda się ochłodzi i będzie mniej duszno.
Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-08-27 21:13:10
dietka:
+castagnus, witamina B, witaminy, omega-3, przyprawy, szczypiorek, zielona z maliną, kilka kropel cytryny, ocet(przed II,III i IV, drożdże
dziś tak gorąco, że prawie wcale z domu nie wychodziłam, bo wytrzymać się nie dało
Tylko tyle, co z psem na spacer i do sklepu po zakupy. Jutro będzie więcej ruchu o ile pogoda się ochłodzi i będzie mniej duszno.
Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-08-27 21:13:10
Mama mnie obudziła o 6.00 coś okropnego w ostatnie dni wakacji
Coś strasznego
