SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY JESTEM TU NOWA!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
Witam.
Potrzebuję pomocy w sprawie ustalenia diety i ćwiczeń, które będą dla mnie odpowiednie. Podchodziłam do diety już wielokrotnie owszem na diecie, która polegała na obniżeniu kcal udało mi się sporo schudnąć, bo aż -10kg, ale gdy odpuściłam waga wróciła i to z nadmiarem bo, aż +12kg. Tak naprawdę to nie mam zielonego pojęcia o odchudzaniu bardzo zależy mi na spadku wagi i wyrzeźbieniu brzucha, który obcieka tłuszczem i boczki wylewają mi się ze spodni Mam dość głodówek i przeczyszczania się teraz zależy mi na ładnej sylwetce bez wyniszczania organizmu. A teraz trochę o mnie:

Płeć:Kobieta
Wiek:15lat
Waga:65kg
Wzrost:170cm

PS mam możliwość korzystania z twistera i stepera oraz hantli 2kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html 

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
A więc uzupełnię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Punkt 5.A też jest bardzo ważny

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
a więc zaraz zabieram się za czytaniem temtów chociaż chciałam tego bardzo uniknąć i dostać odpowiedź, która będzie poszczególnie skierowana do mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
To masz odpowiedź w punkcie 5.D

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do osoby z doświadczeniem. Prośba o radę.

Następny temat

Tivat - redukcja

WHEY premium