SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem nowa :) plan do oceny :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 353
Witam wszystkie forumowiczki i bardzo cieszę się, że trafiłam na takie forum. Na początku moja ankieta:
Wiek : 35
Waga : 71
Wzrost : 164
Obwód w biuście : 95
Obwód pod biustem : 79
Obwód talii w najwęższym miejscu : 76
Obwód na wysokości pępka : 85
Obwód bioder : 105
Obwód uda 65
Obwód łydki 38
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) siłownia 3x w tyg, 2 x bieżnia pod cisnieniem
Co lubisz jeść na śniadanie: jajecznica, kanapki
Co lubisz jeść na obiad : mieso + warzywa
Co jako przekąskę : jogurt, owoce, orzechy
Co jako deser : ciastka, czekolada, cukierki
Ograniczenia żywieniowe : nie ma
Stan zdrowia : b.dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej siłownia, rolki
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Stosowane wcześniej diety : cambridge (dawnoo temu), wysokobialkowa
Od stycznia zapisałam się na siłownię i na początku cwiczyłam co popadło (najpierw rozgrzewka, potem brzuszki na maszynach, nogi na maszynach, na końcu aeroby). W lutym wzięłam trenera i przez miesiąc ćwiczyłam plan ogólnorozwojowy (rozgrzewka, potem siłowe na maszynach: grzbiet, brzuch, nogi i pól godz aeroby). Teraz mam nowy plan (właściwie 2 plany naprzemiennie), przedstawiają się one następujaco: 1. rozgrzewka of course, potem kolejno: suwnica, przysiad w wykroku + hantle, ściąganie na maszynie, wyciskanie na maszynie skos-góra, a potem jeszcze jakas maszyna, ale nie pamiętam jaka, bo mam zapisany tylko nr, a trening robiłam po raz pierwszy. Potem pół godziny aeroby.
Plan drugi:
maszyna na nogi (wyciskanie do góry nogą ciężąru- nie wiem jak to lepiej opisac), odwodziciele i przywodziciele na maszynach, unoszenie hantli bokiem siedząc, biceps na drążku, potem brzuszki: abcoaster (chyba dobrze napisalam), skłony boczne z talerzem, spięcia brzucha ławeczka, grzbiet - ławka. No i teraz moje pytania: czy te treningi są słuszne? Zalezy mi na tracie wagi, wiem, ze nie szybko i nie od razu, ale od miesiaca nie schudłam ani grama (na tym treningu "rozgrzewkowym") no i diety jeszcze nie mam, w przyszłym tyg wybieram się do dietetyczki. Zdjęć na razie nie zamieszczam, bo .. się wstydzę :( (Moje sadło na nogach jest okropne)
No to tyle ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Bara
A mam takie pytanie, tylko nie wiem czy ktoś w ferworze przygotowań świątecznych da radę odpowiedzieć : u mnie Unknown zaleciła rozkład 135 g białka, 60 tłuszczu i 180 wegli, czyli można przyjąć ze to dieta wysokowęglowodanowa? Na jakiej podstawie takie parametry? Bo nic nie wygoglowalam


Ty się ciesz. Nie wiem, jakie masz doświadczenia z dietami. Jedz i rośnij!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Pokaż nam jak jesz: www.potreningu.pl (hasło i login jak na sfd) , zdjęcia wrzuć, bez problemu będzie można je usunąć

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 353
jak sobie zestawiłam to co jem, to... masakra.. nie wiedziałam ze to az tyle kcal..


Posiłek ilość kcal białko [g] tłuszcze [g] węglowodany [g] edycja
sniadanie
7:00 Produkty b.d. 1650 40 113 116 usuń
Cappucino duże - McDonald's szt 145 7 8 11 usuń
Chleb żytni jasny g 482 8 3 105 usuń
Ser Gouda tłusty g 288 25 20 0 usuń
Masło extra g 735 0 82 0 usuń
Edytuj posiłekDodaj produkt
obiad
13:00 Produkty b.d. 160 21 0 15 usuń
Mięso z piersi indyka bez skóry g 84 19 0 0 usuń
Sałata lodowa g 16 1 0 2 usuń
Ziemniaki, średnie g 60 1 0 13 usuń
zupa rosól g 0 0 0 0 usuń
Edytuj posiłekDodaj produkt
przekąska
15:00 Produkty b.d. 404 8 31 21 usuń
Orzechy laskowe g 314 8 31 2 usuń
Jabłko g 46 0 0 10 usuń
Pomarańcza g 44 0 0 9 usuń
Edytuj posiłekDodaj produkt
kolacja
20:00 Produkty b.d. 799 24 30 105 usuń
Chleb żytni jasny g 482 8 3 105 usuń
Masło extra g 74 0 8 0 usuń
Szynka wiejska g 243 16 19 0 usuń
Edytuj posiłekDodaj produkt
Dodaj posiłek
Suma dobowa:
3013
kcal
93 g
białka
174 g
tłuszczu
257 g
węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Spokojnie, coś chyba nie tak z tą rozpiską. Jesteś pewna że w śniadaniu jesz tyle gram masła? Bo to wygląda na 100 gram. Jesz ponad 1/3 kostki?

Tam można zrobić zrzut miski (przycisk generuj zrzut), lepiej byłoby gdybyś to wrzuciła. Wtedy jest czytelniej.

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-03-25 19:30:39

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 353
nie.. :) nie zmienilam gramatury.. bo to na szybko. smaruje tyle ile na kromki 2 starcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
ja tam widzę ponad 700g masła rano, a nie sądzę, żebyś jadła tyle Dziwne wartości produktów podałaś, pozmieniaj dokładnie na takie jakie jesz faktycznie. No i zdecydowanie bardziej czytelny będzie zrzut ekranu z dziennika niż kopiowanie samej treści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 353
Pal licho diete, bo idę do dietetyczki, bardziej zależało mi na sprawdzeniu, czy trener mi dobre cwiczenia dobrał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bara
Pal licho diete, bo idę do dietetyczki


Daruj sobie wywalenie kasy w błotsko. Bo znając życie dostaniesz głodóweczkę opartą na jogurtach, serku light i 2 plasterkach pomidora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 353
Boję się, że jak skomponuje sobie sama diete, to nie będę się do niej stosować. a tak to zadziała czynik psychologiczny: ktos mi cos daje i musze się do tego zastosować. To na co mam zwrócić uwagę u tej dietetyczki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 353
kurczę i nie umiem tej zrzutki ekranu zrobić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 353
No i jestem po dietetyczce.. Nawet nie zaleciła jogurtu light, ale dietę dopiero mi opracuje, więc wkleję. Zobaczymy.. Teraz jak poczytałam na forum o diecie, to kapuję, że ona ma dość duży wpływ na proces redukcji? a ja się dziwiłam, że nie chudne po siłowni, jak zjadałam po niej pół sernika (sądząc, że spaliłam tyle kalorii). Na tym forum jest taki ogrom wiedzy, że nie i
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shake your ass with TREC Nutrition! PODSUMOWANIE zbiorcze Akcji PUPA 2012 :-D

Następny temat

proszę o rady, bo już się pogubiłam...

WHEY premium