SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*skitelsik* / zaczynam od nowa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Dobrze. Dziś się zmierzę i po tygodniu zobaczymy, czy coś się ruszy. Teraz w tym tygodniu żadnych odpuszczeń jeśli chodzi o dietę, żebym jak coś mogła z czystym sumieniem zrobić dzień wolny(ale bez przesady).

Raz już tak miałam, że mi się zatrzymał cykl, przepisała mi castagnusa i mi okres wrócił. Później odstawiłam i teraz jest to samo... Szczerze to nie wiem dlaczego tak mam, bo zawsze wszystko było dobrze. Może nie miałam regularnie, ale jednak był. A o co chodzi z możliwościami manewrowania dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
np wspomożenie pracy watroby by oczyścic cie z nadmiaru estrogenów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042






+ omega-3, witaminy, hebrata zielona, biała, poziomkowa, grzaniec z maliną, siemię, otręby, aromat, stevia, przyprawy, ketchup, musztarda, miska zupy jarzynowej

W sumie mam mały budżet na jedzenie, rodzice zaczynają narzekać, ale jak na razie jest jeszcze w miarę dobrze :)
A długo trwa takie oczyszczanie wątroby i czego wymaga?


Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-10-13 06:57:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to własnie problem nie wymaga niczego, watpie by twoi rodzice pozwolili ci na jedzenie tylko zieleniny i picie soku warzywnego domowego przez trzy dni.

A i jeszcze jak udasz sie do lekarki było by dobrze gdyby skierowała cie na USG jajników, może nagadaj jej ze ci ebola , musisz cos wymyślić by ci wiecej badan zrobiła a nie tylko spławiła. Sprawdź czy nie masz PCOS

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-10-13 08:40:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
ona mi już raz robiła USG jajników, pojeździła tym czymś po brzuchu i w sumie nawet nic nie powiedziała, a jak się spytałam czy wszystko okej to ona tylko yhym tak.
Wątpię, żeby mi jeszcze raz zrobiła, bo nie wydaje się być jakoś bardzo sympatyczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042




Jedzenie:

+omega-3, witaminy, kawa, herbata zielona, malinowa, biała, czerwona, ketchup, pieczarki, cytryna, przyprawy, stewia, aromat

+ mozzarella, ale jest wliczona jeśli chodzi o kcal

+rano spacerek


Trening:

rozgrzewka 10min orbiterek

1. arnoldki
10x3kg/10x4kg/10x6kg/10x6kg/8x6kg

2a. Wznosy ramion przodem
10x3kg/10x4kg

2b. wznosy bokiem
10x3kg/10x4kg

3.wznosy ramion w opadzie tułowia 2x 8-10
10x4kg/10x6kg

4. uginanie ramion stojąc
10x6kg/10x6kg/8x8kg/6x8kg

5. ugiananie młotkowe
10x6kg/8x8kg

6. francuksie siedzac dwuracz
12x9kg/10x9kg

7. prostowanie ramion na wyciagu gorym
10x15kg/10x15kg

Aero 10min marsz pod górę

Jutro robię wymiary i wstawię. Teraz bez popuszczeń dietowych i dopiero w następny weekend na coś sobie pozwolę. i w ogóle zobaczymy czy przez tydzień się coś zmieni.

Była u ginekologa dzisiaj i zostałam skierowana na USG i już ma umówioną wizytę to z wynikami znów do niej i zobaczymy co będzie. Przepisała mi cyclodynon i jutro wykupię w aptece, mam brać 1 raz dziennie. Pytałam się o przyczynę to może to być ze stresu czy coś, no, ale, żeby przez stres od razu się zatrzymał to aż dziwne.

Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-10-14 22:04:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
To nie jest dziwne, tak samo jak normalne są przesunięcia w cyklu. Wystarczy wyjechać na wakacje/urlop, mieć bardziej zagonione życie, czy więcej nerwów. Wszystko składa się na nasze hormony i ich regulację, tak samo między nami są różnice w ich poziomach. Dopiero dojrzewasz i nieregularny okres jest normalny niech ci lekarze wreszcie uświadomią sobie, że nie jesteśmy robotami zaskakującymi równo co 28 dni
A cyclodynon jest tym samym co castagnus.
Mam też nadzieję, że tym razem dali skierowanie na usg ginekologiczne?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Niestety nie mogła dać skierowania na usg ginekologiczne, ponieważ jeszcze nie jest dla mnie :P

Wymiary z rana: Zobaczymy, czy cokolwiek za tydzień się zmieni :)
waga:71,6
ramie:31
biust:94
talia:79
pępek:92
biodra najszersze miejsce:103
udo:60
łydka:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042






+omega-3, witaminy, herbata zielona z maliną, zielona, czarna, malinowy grzaniec, kawa, musztarda, ketchup, cytryna, imbir, przyprawy, stevia, aromat, cholinex, 2 łyżeczki miodu, czosnek, ogórki z octu

*ciastka są z marchewką, jajkami, masłem orzechowym, orzechami i przyprawami korzennymi i stevią

*rolada z kurczaka ma w sobie pieczarki, cebulkę i paprykę podsmażaną na maśle

*selerowe frytki były pieczone z olejem dlatego tyle tłuszczu


ciastka: Troszkę za dużo stevi dałam, ale smaczne wyszły





kawałek roladki z frytkami selerowymi. Już resztka, bo zapomniałam wcześniej zdjęcia zrobić :P Te frytki z selera to fajna alternatywa dla tych zwyczajnych. Nigdy nie przepadałam za selerem, a te o dziwo mi bardzo smakowały :)





W sumie zaczynam odkrywać nowe smaki i zaczynają mi smakować rzeczy, za którymi dotąd nie przepadałam np. wątróbka, galareta, salceson czy seler lub pietruszka.
Nie potrzeba wiele czasu, żeby smacznie zjeść, ale żeby zjeść smacznie i zdrowo o już chwilę trzeba dłużej spędzić w kuchni. Wydaje mi się, że warto. Jakoś z czasem trzeba się ogarniać i może będę robiła więcej i potem to dzieliła na porcje. Zastanawiam się jak kiedyś na samym początku mogłam jeść cały czas jakieś słodkie jogurty, na kolacje twaróg, a na obiad kurczak z ryżem . I co najlepsze kiedyś nie lubiłam warzyw, a teraz nie wyobrażam sobie bez nich dnia. W domu już mam przezwisko warzywny potwór, chociaż wcale aż tak dużo ich nie jem :)

Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-10-15 22:14:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
skitelsik, fajnie optymistycznie dziś u Ciebie.
gratuluje zdrowych kulinarnych poszukiwań, frajda jak wychodzi, co?

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIŚ (...) NIE SCHUDNIE

Następny temat

takie głupie pytanie..

WHEY premium