SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*skitelsik* / zaczynam od nowa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
24.08

I (8.30) – 2 jajka + masło(smażone), 2 migdały, 2 brazylijskie
II(12.00) – 2 jajka gotowane, słonecznik, oliwa z oliwek
III(15.30) – olej rzepakowy, kawałek piersi z indyka
IV(18.00) – pól słoiczka tofu, jajko, masło, oliwa z oliwek
V(21.30) – jajko, 2 plasterki filetu wędzonego z piersi indyka

Ocet przed: II,III,IV,V

Warzywa: pieczarki, cebula, pomidor, papryka, ogórek, lodowa, cukinia, brokuł, pekińska, marchewka,

+omega-3, witaminy, castagnus, zielona z maliną, zielona z żurawiną, owocowa, ocet, cynamon, przyprawy, imbir suszony, kilka kropel cytryny

ehh. praktycznie cały dzień deszcz Chociaż to wykorzystałam i zrobiłam porządki, więc liczę, że jutro będzie ładniejsza pogoda

Mamy nie udało mi się przekonać, co do płynu do płukania, ale za to postanowiłam kupić szampon, odżywkę i balsam podobno bez barwników, substancji konserwujących i zapachowych, silikonów itd. z ekologicznych upraw. Plus, co mnie cieszy nie jest testowany na zwierzętach. Jak mi się skończą te produkty, co mam to będę kupować tamte. Chociaż tyle mogę zrobić, co zależy ode mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i dobry ruch, niektore sa fajne
Tonik Ziaji do twarzy bio tani i dobry , IMO jak ktos uzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
akurat toniku nie używam, ale dobrze wiedzieć

Dzisiaj od śniadania cały czas chodzę głodna. Okropne uczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
od nastepnego pomiaru mozesz do diety dodac
mieso czerowne, raz dzinnie owoc, reszta wkrótce

No i powoli nastaw sie na 1600kcal w swej diecie, bialko trzymaj w ilosciach do 100g dziennie tluszczem dobijasz kalorie, warzywa liczysz rozniez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Jutro robię pewnie pomiary. Miały być dziś, ale wypadło mi z
głowy.



25.08

I (8.30) – 2 jajka, masło (jajecznica)
II(12.00) – udko z kurczaka bez skóry, oliwa z oliwek
III(14.00) jajko
IV(16.30) – kawałek piersi z indyka, olej rzepakowy, masło
V(19.00) – 2 jajka, masło
VI(22.00) - jajko

Ocet przed: II, IV, V (przed VI zupełnie zapomniałam, przypomniało mi się w połowie jedzenia)

Warzywa: cebula, pomidor, papryka, ogórek, lodowa, cukinia, pekińska, fasolka zielona, kalafior

+omega-3, witaminy, castagnus, zielona z maliną, zielona z żurawiną, owocowa, ocet, cynamon, przyprawy, imbir suszony, kilka kropel cytryny

Spacery: 20min rano przed II posiłkiem, 30min po południu przed IV posiłkiem i pod wieczór spacer po parku nie wiem ile minut przed ostatnim posiłkiem

Samopoczucie w miarę okej. Lekkie problemy gastryczne, ale myślę, że to przez warzywa gotowane jak kalafior, kapusta, fasolka czy brokuł
Dzisiaj trochę duszny dzień plus ciśnienie może nie do końca, ale nie narzekam :)


Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-08-26 22:32:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
ooo. To znów będę musiała liczyć kalorie? :(
Czy zielone warzywa też mam wliczać do bilansu?


jedzonko:





ocet przed: 2, 3 i 5


+omega-3, castagnus, witamina B, witaminy, szczypiorek, zielona z maliną, kilka kropel cytryny, imbir, ocet

+łażenie po mieście i spacer wieczorem


pomiary:


">




Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-08-26 22:40:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Idzie , dziwne ze nie sapada wiecej w talii, ale spadło na dzien dobry wiec widac teraz palisz tłuszcz, jest dobrze.
Jak dołaczysz teraz wiecej ruchu to widać bedzie to szło dalej.
A najlepiej oszczacuj kalorycznośc tego co jadlaś i do niej sie dostosuj jakby co, dodajac 100kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Tak będzie więcej ruchu. Dodatkowo do spacerów dołożę jakieś ćwiczenia jeszcze w domu. Myślę, że jak mama dostanie wypłatę to zapiszę się na siłownię :)

A najlepiej oszczacuj kalorycznośc tego co jadlaś i do niej sie dostosuj jakby co, dodajac 100kcal.
Nie do końca rozumiem o co chodzi.

Ocet mam dalej pić. Poszła już butelka i dlatego pytam :)

Czy zielone warzywa też mam wliczać do bilansu?

Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-08-27 12:48:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pij pij i mow jak sie maja sprawy trawienne u ciebei to wazne.

Wylicz kalorycznośc terazniejszej diety i dodaj do niej 100kcal wyedy masz wyjsciowa kalorycznośc do odchudzania, ja zaproponowałam 1600kcal ale moze niekoniecznie jest to dobra ilośc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Czyli mam wyliczyc zaporzebowanie ze wzoru?
71x24 - 1704kcal
1704x0,9 - 1534kcal

srednio aktywny 3 razy cwiczenia i praca siedzaca
1534x1.1 - 1687kcal plus 100kcal to 1787kcal
1534x1.2 - 1840kcal plus 100kcal to 1940kcal

Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-08-27 18:03:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIŚ (...) NIE SCHUDNIE

Następny temat

takie głupie pytanie..

WHEY premium