SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*skitelsik* / zaczynam od nowa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
E tam, bajki opowiadacie. Ja w liceum spałam po 3 godziny na dobę, odsypiałam w weekend. Za to na studiach odpoczęłam Tylko że trening to był priorytet, cała reszta była ustawiana pod niego

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Praktycznie codziennie trzeba się z czegoś uczyć na następny dzień, bo mogą robić 2 prace klasowe i chyba 2-3 sprawdziany w tygodniu i najczęściej zapychają nam cały tydzień. Materiału jest dużo, a każdy nauczyciel uważa, że jego przedmiot jest najważniejszy. Z fizyki czy z chemii potrafi zadać po 10-20 zadań do domu plus dochodzą też inne przedmioty. Przychodząc do domu ok. 15-17 odrabiając pracę domową i ucząc się na następny dzień w sumie czasu już nie ma...
No cóż. Jest jak jest i tyle mojego, co sobie czasem ponarzekam
Staram się jakoś to ogarniać, ale za to to idzie kosztem snu, więc często się nie wysypiam, bo wiadomo jak śpi się 6h, bo idę spać 23-23.30 a wstaję ok. 5.30 i później cały dzień nauka, obowiązki plus dużo się stresuje to i tak wychodzi :P
Pewnie bym zrobiła w czwartek planowany trening, ale akurat wyszło tak, że dziś musiałam jeszcze pisać pracę klasową zaległą i miałam sprawdzian, a byłam w domku o 17.00.
No nic. Właśnie kończę obiad, wyjdę z psem i lecę na trening :)

Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-11-18 16:31:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Laska, ale prace klasowe czy sprawdziany są zapowiedziane z wyprzedzeniem. Prawda jest taka, że to kwestia odpowiedniej organizacji czasu. I tak btw 6-7 godzin snu to już jest luksus.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
skitelsik, a które LO? ja kończyłam dwójkę, tam dopiero cisnęli

edit: tfu, LO 4, gimnazjum 2jka

Zmieniony przez - martaoo4 w dniu 2011-11-18 16:34:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Saida powiem Ci szczerze, że dla mnie to stanowczo za mało. W piątek to ja już jestem padnięta. To nie ma różnicy czy z wyprzedzeniem czy nie jak i tak masz cały tydzień zawalony sprawdzianami :P Tylko kwestia z jakiego przedmiotu to jest. Często zakres materiału jest spory itd. Ale jak powiedziałam, jest jak jest.
Moja koleżanka jest w innym liceum i tak np. też już są inne wymagania, inaczej oceniają itd.

Marta ja jestem w Lo1 na biol-chemie. Cały czas gadają, że biol-chemy to takie mądre dzieci blablabla i nam nawalają materiału jakby myśleli, że życia poza szkołą nie mamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
Ooo, moja mała siostra właśnie kończy jedynkę jest na pol-biol (tak to się chyba nazywa?) i wezmę Cię w obronę, bo nauki w pierwszej klasie miała naprawdę sporo, teraz tym więcej, bo maturka zapodaj sobie może jakiś żeńszeń na to padnięcie, a przed treningiem kawa? pozdrówki olsztynianko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skitelsik
Cały czas gadają, że biol-chemy to takie mądre dzieci blablabla i nam nawalają materiału jakby myśleli, że życia poza szkołą nie mamy.


Buhahaha

Dziecko, jakiego materiału? Ja uczyłam w tym nowym "liceum" i powiem Ci, że to jest żenada, a ja się zastanawiam, po chvja nauczycielowi studia, żeby takie mini-mini-minimum wykładać
Wiesz, jak było w starym systemie? Nie? To zobacz sobie ówczesne podręczniki
Ty chcesz iść na studia o profilu przyrodniczym? Nie wiem, jak jest teraz, ale kiedyś najłatwiejszy egzamin miał więcej materiału niż matura. A dodam, że na naszej maturze trzeba było UMIEĆ materiał i napisać pracę pisemną a nie jakieś żałosne testy, jak obecnie
Jak Ty chcesz pisać kolokwia na studiach? Tam niejednokrotnie z tygodnia na tydzień trzeba zakuć na blachę cały podręcznik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225721
ja chodziłam do biol-chem-fiz i z dobrą organizacją chodziłam spokojnie na siłownię, ba miałam czas nawet na odpoczynek i spanie. Ile dziennie czasu poświęcasz na TV i komputer ?

Jeśli chcesz wybrać się w przyszłości na studia przyrodnicze to przygotuj się na małe ilości snu i opanowanie ponad 100 str co tydzień z JEDNEGO przedmiotu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania, wciąż są na biochemii wejściówki przed ćwiczeniami? I z kim masz ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225721
odpisałam w spamie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIŚ (...) NIE SCHUDNIE

Następny temat

takie głupie pytanie..

WHEY premium