SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przysiady ze sztangą bez stojaków :(

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 293
Mam pytanie co do przysiadów ze sztangą, ćwiczę w domu i nie posiadam stojaków na sztangę, drogie są szczególnie tu w Angli więc na razie mnie nie stać.

Ciężar z sesji na sesje coraz większy i już powoli nie daję rady unosić na barki żeby przenieść za głowę, idzię się wywalić. Czy jest jakaś alternatywa do tego ćwiczenia, może jakaś inna odmiana czy technika?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23963
Przysiad przedni
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11813
hack przysiady rob albo zercher squat
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 293
O widzisz, hack przysiady, zaje**scie! Też weszłem na atlas zobaczyć jak to wygląda i zobaczyłem przysiady, ale ze sztangielkami przy bokach... że też na to nie wpadłem. Dzięki!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
Zercher squat, przysiad z koncem sztangi...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 293
A czy ten przysiad ze sztangielkami w obu rękach różni się czymś od tego ze sztangą na plecach?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13775
jak masz ławke płaską ze stojakami to z nich możesz sztange podnosić, pewnie są niższe więc z przysiadu je podnosisz

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 4193 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44226
wykroki też dobrze wchodzą
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Przysiadów z hantlami nie polecam, strasznie szybko męczą się bary i łatwo się składasz.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256574
przysiad z koncem sztangi tylko i wylacznie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 584
miałem ten sam problem : / brak stojaków ! i też już nie dawałem rady zarzucać sztangi na barki, od jakiegoś czasu robię hatch przysiady i jestem z nich bardzo zadowolony ! polecam :)

Siła !

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybór FBW

Następny temat

Jaką książke??

electro
Polecane artykuły