SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysiady ze sztangą

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43
Witam.Mam 16 lat 191cm wzrostu waga 85kg i mam takie pytanie czy mógłbym już robić przysiady ze sztangą bo chce sobie poprawić wyskok.Robiłem już około 4 tyg super dunks 3 do tego jeszcze parę ćwiczonek na nogi przez miesiąc więc nie mam aż takich słabych nóg.Obecnie chodzę do klasy sportowej i gram w piłkę ręczna kosza i siatkówkę.Tylko boje się trochę o swoje kolana chociaż sadze ze są w dobrym stanie bo mnie nie bolą ani nic.Wyskoku mam z jednej nogi 80cm a z dwóch nóg 70cm.Proszę o odpowiedz czy mogę wykonywać te przysiady w takim wieku bo boje się trochę o kolana.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 85

Wzrost: 191

Cel treningowy: wyskok

Staż treningowy na słowni: słaby

Uprawiane inne sporty: Koszykówka, piłka ręczna siatkówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Jedynie na siłowni.

Dieta: Spożywam jedynie produkty zawierające dużo białka np jajka i pije mleka dużo

Przeciwskaznania medyczne: nie ma

Zażywane suplementy: nie spożywam niczego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Naucz się techniki i rób śmiało...

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Chcesz tylko poprawić wyskok ?


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43
No ogólnie to chce poprawić mięśnie nóg ale najbardziej zależy mi na wyskoku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Poczytaj o treningu plyometrycznym moze cię zainteresuje

Co do przysiadów, z odpowiednią techniką mozesz robić jak najbardziej.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
Sory, że tak wchodzę nie w temat ale uwielbiam jedną rzecz w tego typu postach: "Dieta : Spożywam jedynie produkty zawierające dużo białka np jajka i pije mleka dużo"

Jak kraść to miliony, jak kochać to księżniczki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43
No dobra nie jest to żadna dieta ani nie powinno sie to tam znajdowac ale poprostu mówie ze staram się jeśc produkty z duża ilościa białka i weglowodanów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triathlon- Trening

Następny temat

A6W Pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium