SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

FBW z seriami łączonymi?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Witam. Czy mógłbym dodać do FBW serie łączone? Tylko na klatę, chce ją zaatakować nowym sposobem :) Czy mozna rowniez do planu B dołączyć takie serie? Czy mogę na biceps stosować serie łączone( np. tylko w treningu A)?


A
Nogi: Przysiady ze sztangą 3s
Klatka: Wyciskanie hantli na skosie + wyciskanie sztangi płasko 2s
Plecy: Wiosłowanie sztangą 3s
Barki: Wyciskanie zza karku stojąc 2s
Triceps: Pompki na poręczach
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga podchwytem 2s

B
Nogi: Marwy Ciąg 3s
Nogi: Wykroki 3s
Klatka: Pompki na poręczach 3s
Plecy: Podciaganie na drążku 3s
Barki: Wyciskanie hantli 2s
Tricepy: Wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie 2s
Biceps: Uginanie ramion hantalami młotki 2s
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220122
Jeśli ktoś zakład nowy temat, to sugeruję że coś jest dla niego nie jasne, więc tłumacze. Nie będe go błagał na kolanach aby nie robił tego planu bo jak będzie chciał zrobić to i tak zrobi Więc lepiej poprawić.

Czasem warto coś dodać od siebie, niż podawać gotowe tematy. Inna sprawa z art, bo nimi trzeba się sugerować.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220122
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html 

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Przepraszam, zapomniałem ;]

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 18

Waga : 76 kg

Wzrost : 176

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na siłowni : 1,5 roku

Uprawiane inne sporty : mma, kickbox, piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Mam dostęp do ławki, drążka, wyciągu górnego i poręczy do pompek.

Dieta : Jest

Przeciwskazania medyczne : Brak

Zażywane suplementy : BCAA, niedługo Storm + Mono

Ostatnio przerabiany plan: FBW, Split

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):
Przysiad: ok. 100 kg x 10
Wyciskanie na ławce: ok. 90 kg
MC: 80 kg x 10
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220122
Ile razy w tyg masz trening w mma, kicbox ?

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
2,3 razy. Zależy od intensywności treningów kickboxu,mma.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Chciałem dodać, że nie są one tak bardzo męczące i mam dość sił by zrobić FBW 3x w tyg.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
https://www.sfd.pl/Plan_oparty_na_seriach_łączonych-t765421-s2.html

powiedz mi czy ty sobie z nas jaja robisz bo na to wychodzi że tak???
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220122
Pod sporty walki proponuje :

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568

zdr

Ogólnie możesz coś pokombinować z seriami łączonymi, jednak tak, aby tygodniowe założenia serii nie przekraczały ultimatum.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Czytałem powyższy temat. Czy mój plan jest dobrze ułożony? Myslę że nie jest przeładowany, aczkolwiek chciałbym się spytac o porade ekspertów ;]
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220122
A:

wyciskaj z przed klaty

wywal biceps

B:

daj martwy klasyk 4s, siad wywal

wywal triceps

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
Spaiter jak masz tak doradzac to moze sie powstrzymaj , niewiem czy zauwazyłes ale on cwiczy SW i to dosc intensywnie, wiec taki plan całkowicie odpada dla niego powinnien byc skrócony do minimum .

Uprawiane inne sporty : mma, kickbox, piłka nożna

a ty mu sugerujesz plan jak kazdemu innemu, siłownia ma mu pomoc stawac sie coraz lepszym zawodnikiem, bo to jedyne wyjscie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase

Następny temat

FBW - Przysiad na maszynie smitha czy suwnica

electro
Polecane artykuły