SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z seriami na klate

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 568
Witam mam zamiar zacząć trenowac na sile i mase.Mam problem z iloscia serii na klate. Szczegolnie chodzi mi o wyciskanie na plaskiej, kolega mowil mi ze mam robic cos takiego:

Wyciskanie na plaskiej (Piramida) 4s-10pow, 4s-5pow, 2s-5pow,2s-1pow, 1s-1pow,


W sumie na klate mam takie cwiczenia :

Wyciskanie na plaskiej ???????12*9*6 lun ,,owa,, Piramide
Wyciskanie sztangielek na ławce skosnej w gore 3s-9
Rozpietki 3s-9
Wyciskanie w siadzie na atlasie 12*9*6



Pytam jaką ilosc seri wykonywac, w treningach chodzi o sile i mase, czy moze inne cwiczenia, moze inne serie w innych cwiczeniach????


POMOCY
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie schodziłbym poniżej 5 max 3 powtórzeń [zależy od stażu] w serii a już na pewno nie robił 1 i to co trening...

W rozpiętkach dałbym większy zakres powtórzeń.

Mozesz dać 4-5s na poziomą.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 568
aha, rozumiem czyli na plaska bedzie mniej wiecej tak: 4s-12*10*8*6 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Powinno być ok.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 568
dzieki pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 568
a czy klata bedzie rosla chodz troche tym treningiem raz w tygodniu ( oczywiscie cwicze takze inne partie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jeśli przypilnujesz odżywiania i bilans będzie na + to powinna, nie zapominaj o technice ćwiczeń...


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 568
dieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła ciężar drążek?

Następny temat

xero redukcja maj 2010

WHEY premium