SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fbw z ćwiczeniami łączonymi

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1035
Witam aktualnie po dłuższej przerwie wracam na siłownię jakieś 2-3 miesiące byłem off od żelaza itd aktualnie cisnę planem roztrenowania fbw jeszcze 3tyg aktualnie w wolnym czasie obmyślam już swój kolejny krok i zastanawiam się nad planem typu push/pull 4x tydzien.
Planuje robić standardowo 3x trening na siłowni z czego jeden w domu gdzie mam dostęp do hantli podłogi i drążka.

Push/pull prezentuje się tak
Progresja ciężaru liniowa +2.5kg co tydzień małymi kroczkami
Rozgrzewka maszyna + rozciąganie dynamiczne
+ 2-3 serię wstępne po 5 ruchów na pierwszym ćwiczeniu np. przysiady itd na resztę partii 1 wstępniak
Po treningu 20min cardio
W dnt biegam 10km tempem 45-50min całą trasę 2x w tygodniu
Niedziela off ewentualnie aktywna regeneracja rower/basen
Dieta 2900-3100 kcal na oko jem intuicyjnie jedyne co robię to ważę mięso liczę białko min 40g na posiłek na efekty nie narzekam jeżeli chodzi o taki tryb życia 4 posiłki dziennie + dodatki jakiś skyr/banan jeśli czuje lekkie ssanie tak to przeważnie jem o wyznaczonych godzinach czyli 5-10-16-19 i nie chodzę głodny.

Poniżej przedstawiam swój plan głównie chciałbym porady dotyczących treningu w domu czym mogę zastąpić uginanie podudzi leżąc










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1035
Przepraszam zapomniałem edytować tytuł który może wprowadzać w błąd z góry dziękuję za pomoc w poprawieniu tematu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy chude łapy i bardzo mały obwód w nadgarstku

Następny temat

DZIENNIK JOKERA

WHEY premium