Zgadzam sie z Wami Ja pisalem o sobie
. Poza tym wole trening bardziej urozmaicony i moge cwiczyc wtedy 4 razy w tyg. robiac kazdy boj 2x na tydz. Jak do tej pory dziala. Oczywiscie nie robie dokladnie cw. wystepujacych w trojboju, ale skupiem sie na cw. pomocniczych.
Poza tym, cwicze tym systemem pd poczatku roku, zmianiam tylko cwiczenia pomocnicze, wiec moze daloby sie ulozyc z tego jakis 16-to tyg. cykl.
Pozdrawiam
Roland
. Poza tym wole trening bardziej urozmaicony i moge cwiczyc wtedy 4 razy w tyg. robiac kazdy boj 2x na tydz. Jak do tej pory dziala. Oczywiscie nie robie dokladnie cw. wystepujacych w trojboju, ale skupiem sie na cw. pomocniczych.
Poza tym, cwicze tym systemem pd poczatku roku, zmianiam tylko cwiczenia pomocnicze, wiec moze daloby sie ulozyc z tego jakis 16-to tyg. cykl.
Pozdrawiam
Roland
Pozdrawiam
Roland