SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trójbój siłowy plan dla średniozaawansowanych (Prośba o)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 2070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3863
Mam prośbę ponieważ znalazłem plan dla początkujących lecz potrzebuję średniozaawansowany szukałem i nie mogłem znaleźć . Moja prośba aby ktoś napisał swój plan jaki stosuje w tej chwili i napisać jaki stopień ma ten plan lub podwiesić jakiś temat . 5
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 269
Słabo szukałeś bo plan dla średniozaawansowanych jest w podwieszonych. http://www.sfd.pl/10_tygodniowy_PLAN_WYCISKANIA_LEŻĄC-t373501.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3863
To jest wyciskanie leżąc słabo czytasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 269
Wisnia1945
To jest wyciskanie leżąc słabo czytasz

''Plan można rownieź z powodzeniem skomponować do rozpiski trójbojowej. Tak wygląda przykładowy schemat:

PON: plan wyciskania
ŚR: Martwy ciąg(plecy)+biceps+przedramię
PT: plan wyciskania
SOB: Przysiad(nogi)''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24 Napisanych postów 9543 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 61854
Długofalowym jechać. Założenia długofalowego dla każdego się nadają. Wraz z zaawansowaniem dobieracie pod siebie ćw pomocnicze oraz zmniejszacie startową liczbę powtórzeń i serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No właśnie robię twoim planem który gdzieś wyszperałem zobaczymy jak to będzie :) 5 :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sekcja trójbojowa AZS AGH

Następny temat

Lokcie

aerofull