Witam mam pytanie, na treningach sporo katuje i nie wiem czy to dobrze czy źle zaraz rozpiszę swój trening który stosuje już spory czas jak czytałem wszyscy robią po 3-4 ćwiczenia na np klatkę. Mój trening wygląda tak:
Poniedziałek:
Wyciskanie sztangi leżąc 5x10
Wyciskanie sztangi leżąc skos 5x10
Rozpiętki leżąc 4x8
Rozpiętki skos 4x10
Wyciskanie sztangi skos z głową w dół 4x10
Unoszenie sztangielki zza głowy leżąc 3x8
Czy ten trening nie jest za hm ostry? stosuje go jakiś czas ćwiczy mi się dobrze nie męczę się obciążenie mam dokładnie dobrane ale jak widziałem to niektórzy robią tylko 3 ćwiczenia na klatkę więc czy dobrze robię czy źle?. To jeden przykładowy dzień.
Poniedziałek:
Wyciskanie sztangi leżąc 5x10
Wyciskanie sztangi leżąc skos 5x10
Rozpiętki leżąc 4x8
Rozpiętki skos 4x10
Wyciskanie sztangi skos z głową w dół 4x10
Unoszenie sztangielki zza głowy leżąc 3x8
Czy ten trening nie jest za hm ostry? stosuje go jakiś czas ćwiczy mi się dobrze nie męczę się obciążenie mam dokładnie dobrane ale jak widziałem to niektórzy robią tylko 3 ćwiczenia na klatkę więc czy dobrze robię czy źle?. To jeden przykładowy dzień.
Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!
Krzysztof Piekarz