SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Marshall~ Get hard or die trying!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5022
Zazdroszczę terenów do biegania

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktoś mnie wzywał? Oto jestem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Martucca chodzi mi o to LC, czy jeżeli teraz na nie wejdę to nie będzie za wcześnie na takie posunięcie? volvo rozwiał mi wątpliwości wcześniejsze, teraz tylko to mnie męczy w sumie

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Marshall, ja się na odchudzaniu płci męskiej nie znam za bardzo Ale szczerze powiem, że na obecnym etapie nie widzę większego sensu wchodzenia na LC

Poprosiłam kieszko, żeby tutaj zajrzał i wyraził swoją opinię. Zawsze to lepiej jak się doświadczony specjalista wypowie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Ok dzięki
Boje się zmian po ostatniej nieudanej redukcji, nie chce znowu czegoś popsuć, nie dopilnować i zawalić wszystko. Więc się dopytuje, czasami nawet zbyt upierdliwie

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej pytać 100x i nie popełnić błędu, niż zapytać o jeden raz za mało i coś spyerdolić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
No właśnie, święte słowa

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
a jak wygladala ostatnia redukcja?
jakie zalozenia?

Martucca ma racje - na LC moze i nie do konca jest sens wchodzi ale mozesz wejsc na carb Cycling - z dwoma dniami tylko -> LOW i HIGH carb
mix - to co masz teraz -> w DT
a LC w dni DNT

bialko bez zmian
w DT wiecej wegli (tyle co masz teraz)
w DNT poprostu ucinasz do 100-120g 'wyngli' same zlozone
ew.+ owoce rano
kalorycznisc podbijasz fatem

dorzucenie wiecej ilosci 0-3 - ale epa/dha ma sens
juz jakies 2,5-3g ed (epa/dha) przyniesc moze dobre rezultaty
utrata tkanki tluszczowej - choc tu wyniku 5kilo w miesiac bym sie nie spodziewal -ale 0-3 moze byc przydatna
do tego poprawia wrazliwosc insulinowa - wiec kolejne za
+setki innych korzysci

Lub ta dieta LC - ta faza nie wymagana - niby nie ma roznic czy jest ta faza czy nie
ale wprowadzajac ta faze - nauczysz organizm czerpac z innych zrodel energi niz wegle z pozywienia

imo - dobra opcja jest wejscie na CC
kilka tygodni
+ stopniowe zmnijeszanie ilosci dni HC
wiec na poczatku masz 4xHC + 2xLC
po miesiacu np.3xHC + 4xLC
po kolejnym miesiacu 2xHC+5xLC
az do zejscia 7xLC + czeat day raz na tydzien/dwa


.....o!


IMO - CC jest idealna dieta dla tych np. co sie boja niskich wegli
w sensie ta dieta pokaze im ze jednak da sie funkcjonowac na niskich weglach
jesli CKD czy nawet LC sie obawia - CC jest dobrym wstepem do innych

...ale nie wiem jak wygladala poprzednia - wiec wychodze z zalozenia ze uciales wszystko poza weglami


Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-03-10 22:49:04

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30776
Cześć

ostatnio zalatany jestem, a temat wymaga większej uwagi niż pytanie o btw w diecie

Odezwę się dziś jakoś po południu.

/pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Ok kieszko, wieczorem wrzuce wypiski to bedzie wiadomo jak jem etc.

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Joga + basen?

Następny temat

Martwy ciąg problem

electro
Polecane artykuły