SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Siłka rządzi, trener radzi, ekipa nigdy cie nie zdradzi/ New spam post

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 170381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
No to pozostaje życzyć powodzenia

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3645 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12791
Pobódkaaaa !

Pomóż mi ściągać z Radpishare !:D kliknij ! potrzebuje 50 klikniec do darmowe konta :)
http://www.rapid-share.biz.pl/index.php?d=c1bb74048a5d773b8107cdc90cce668d
http://www.sfd.pl/Karbek_-=-__Początki_-t501318.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1985
I po rozmowie, nie pokładam nadziei wielkich :( Fakt faktem prawie cały test walnąłem, ale cholercia to co mi nie poszło było banalne, tylko że szanujacy sięprogramista potrafi korzystać z google i msdna a przy teście nie miałem takiej możliwości.

Jeszcze rano się okazało że mam koszule do prania, to założyłem biały sweterek podkreślający sylwetkę idąc za tym że wysportowany człowiek ma plus u przyszłego pracodawcy
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
Czyli usłyszałeś: "Zadzwonimy do pana"?

wg. to siema

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18896
ale nayebaliscie znowu ;p
WOLNE

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1985
Sambi jeszcze nie, na razie zostawiłem test w sekretariacie i pani mi powiedziała "do zobaczenia". Ale jak już mówiłem wielkich nadziei nei pokładam i tym samym kontynuuje poszukiwanie pracy :D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
Może akurat się uda

Jak to się mówi: Nadzieja odchodzi ostatnia

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35126
siema , Ci juz siedza a myślalem że pierwszy bede bo o 12 w domu juz byłem po 4 lekcjach
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
Ja dzisiaj jeszcze w szkole nie byłem ale od jutra koniec laby.

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1985
A ja pracuję w najpopularniejszym zawodzie w kraju więc mogę rzucić tu okiem o każdej porze :P
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(L)Rallygunia/ rekompozycja i naprawa od środka

Następny temat

(split) problem z plecami

electro
Polecane artykuły