SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłka rządzi, trener radzi, ekipa nigdy cie nie zdradzi/ New spam post

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
siema siema nudy xd

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Za zgubienie fan karty - kara 1000 zł Czytałem regulamin to tak było niedawno.. jak zmienili, kasę się ogarnie.. Jak mam kupować co mecz bilety to ja *******e, nieogarnięte babki za okienkiem, co jednego kibica obsługują ok 10 minut...
A na patent cały sezon wbijać się przecież nie można

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
ja przed sezonem zgubiłem portfel z kikiem nowiusim karnecikiem i dokumentami :P specjalnie do Łodzi po duplikaty musiałem jeździć :P a portfel ktoś mi przysłał przed ostatnim meczem oczywiście wyczyszczony
z biletami niema co sie pejdolić

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
A byłeś u nas w sierpniu?

"Co znaczy byc chuliganem? Jeździc na mecze, być kibicem ukochanej drużyny, a przede wszystkim umieć się bić."

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
hah, nie byłem niestety, i żałuje jak tylko sobie przypomne...
szczerze przysknerzyłem kasy :-/

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Ja miałem bilet kupiony, a nie zdążyłem na mecz, byłem poza miastem... Widziałem tylko jak wracałem, jak wracali z meczu

http://kulinaria.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-jajecznice-na-pomidorach przeszedłem przyśpieszony kurs jajecznicy z pomidorami Jutro wypróbuje, bo na pomidorach jeszcze nie robiłem

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
poco wyjeżdżałeś ja zwijam elo elo

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Właśnie to była decyzja nagła, bo wujek ze śląska przyjechał, pierwszy raz od 10 lat go widziałem [odsiadka]. Ja też zwijam, trzymaj się.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
forum sie yebie, sogi wchodza

odbijać

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Odbiłem pędraku Ide w kimę.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(L)Rallygunia/ rekompozycja i naprawa od środka

Następny temat

(split) problem z plecami

WHEY premium