SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłka rządzi, trener radzi, ekipa nigdy cie nie zdradzi/ New spam post

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
napewno zajrze
i koniecznie foty sylwetki mają być na 1 str.

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak tak, jutro pstrykne aparatem 3.0mpx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Heloł pakiery.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
chwila wolności





ja tak mam

Zmieniony przez - El_DreSso w dniu 2011-02-21 19:15:24

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tajski boks lepsze;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Dres, narko to g**** fakt, teraz tylko MJ... Jak kiedyś przedawkowałem o kilka gram, miałem takiego bad tripa że hoy, i to jeszcze na wycieczce było..
Najpierw zwymiotowałem do łóżka, była pierwsza w nocy, przyszła nauczycielka, zrobiła mi herbaty i poszedłem spać na kanape, na korytarz ośrodka [ ona była na innej kanapie] pierw taki trip że zacząłem ją podrywać, później doszły zaburzenia mowy, jak szedłem do kibla to tak jakbym wypił 1 l czystej na raz, chwiałem się w hoy... później zwymiotowałem drugi raz na swoją bluze -.-, później przez całą noc miałem takiego tripa że z shotgunem po ośrodku biegam i surfuje [ tak jak na CS:Source surf mod ] co chwile się ogarniałem i nie wiedziałem gdzie jestem.. później znów zacząłem podrywać nauczycielkę, o 3 w nocy zawołała wychowawce, ten już chciał po pogotowie dzwonić , w pokoju kumpel, który doszedł do bodajże 2 plateau sobie "pływał" w łózku, i kumple mu zaczeli wciskać kit że mnie mama zabrała do domu.. ten mnie zaczął po ośrodku o 5 w nocy szukać, [ ja 4 + plateau ] później doszły mi większe haluny i momentami OOBE... od tamtego czasu powiedziałem stop narko, a w szczególności DXM... Następnego dnia kac, jak po wypiciu flaszki i pogawędka z wychowawcą, ale na szczęście nikomu nie powiedział. Największy błąd to ten, że poszedłem spać na korytarz


Ale dziś miałem przygode na KM hueashueahshueahusheuahs.

Zmieniony przez - Ziperon w dniu 2011-02-21 20:52:51

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawa historia

ehhee

ja przedtr zjadlem kurak ryz
+ animal pump

i ide coś pomachać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
wpadłem w prosty sposób i praca w Hi Tecu obok nosa.

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 597 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3038
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(L)Rallygunia/ rekompozycja i naprawa od środka

Następny temat

(split) problem z plecami

WHEY premium