SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłka rządzi, trener radzi, ekipa nigdy cie nie zdradzi/ New spam post

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1985
na pobudzenie :D



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
CO TO JEST BO MI SIĘ NIC NIE POKAZUJE ?? JA NA OBUDZENIE TO POLECAM KAPELĘ CANNIBAL CORPSE JEST MOC !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1985
U to moje na pobudzenie przed prawdziwym pobudzeniem bo jeno Slipknot Wait and bleed :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27291
ja też już po.. jem , jem i jem następnie trening, jem , kręce blanta a potem alochaa.

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
slipkont też nieźle chłopy ****ia ale ci z cannibala to już jest maga moc ! ja i tak wole coś z klasycznego rocka lub metalu , metallica i takie klimaty rammstein i wiele innych a i jeszcze AC/DC są zayebiści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
a ja kvrwa przed

na 18 dziś, ale zara sie na siłke zbieram

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27291
na melanż byś poszedł jakiś

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1985
guns'n'roses? a moze Ironi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
też są zaj ebiści co do Ironów to avek mam właśnie od nich jak chcesz to masz linkacza do mojego profilu na lastfm www.lastfm.pl/user/Vincidaw666 wszystko tam pokazane jak nad dłoni czego słucham

Zmieniony przez - vinci18 w dniu 2011-03-10 14:50:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1985
Dlatego nawiązałem do Ironów :P

A nie masz listy z tym czego nie słuchasz? Bo ja tam wszystko widzę :D Nawet The Billa

Zmieniony przez - depetka w dniu 2011-03-10 15:06:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(L)Rallygunia/ rekompozycja i naprawa od środka

Następny temat

(split) problem z plecami

WHEY premium