SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Marshall~ Get hard or die trying!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
pit81 Dzięki za info, ale już mam upatrzony skromny zestawik w sam raz na studencką kieszeń Skład jest inny niż wyżej podawałem i narazie będzie owiany tajemnicą.

Mam okrutnie dobry humor, nawet chyba wezmę się za notatki na ćwiczenia



ten klip miażdży mi psychike juz od dobrych 3 dni

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115659
Hej, pokręciłam się trochę po Twoim temacie ale dokładniej poczytam jak będę mieć więcej czasu. Powodzenia!:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 57

DIETA I SUPLEMENTACJA




Suplementacja
na chwile obecna- BRAK

TRENING





Cały dzień mam problemy z żołądkiem, jednak to nie przeszkodziło mi w zrobieniu treningu. Nawet czuje się po nim lepiej. Ciężary dobierane na konkretną ilosć powtórzeń, niekiedy z dużym zapasem siły. Staram się wyczuć ciało.



Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-02-28 21:04:47

Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-02-28 21:10:07

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5965
Kamil....coś się zyebało
Albo jemy dokładnie to samo albo....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Nie wiem co się dzieje ja te tabelki widze, ale kolezanka na innym kompie nie. Jak jestem zalogowany an dziennikach to sie pokazuja, jak sie wyloguje to znikają. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć? tylko prosze o cierpliwość ja tylko humanista jestem

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 57

Dieta:



Trening:





Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-02-28 21:46:02

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 58

Dieta:



Trening:




Coś mi w plecy wlazło i jakiś sztywny chodze. Chyba zlokalizowałem przyczynę bólu brzucha. Ogólnie to ma być dobrze, jutro zaczynam wdrażać aeroby- czeka mnie przebieżka o 5 nad ranem po ulicach miasta



Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-03-01 17:44:35

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
...

Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-03-01 18:31:38

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
widze ze bedzie talia osy niedlugo

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 59

Dieta:




znalzałem w lodówce sos do kurczaka, cały słoiczek jak myślicie moge go wykorzystać? data ważności się niedługo kończy...

Trening:
30 minut truchtu przeplatanego marszem- chcę się przystosować do długotrwałych aerobów, no i na dodatek nie za bardzo widzi mi się bieganie po śniegu przy minus 5 stopniach

solaros do tej talii jeszcze brakuje dużo, ale zobaczymy jak to będzie wyglądać po pasibrzuchach


Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-03-02 09:26:24

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Joga + basen?

Następny temat

Martwy ciąg problem

electro
Polecane artykuły