Skład jest inny niż wyżej podawałem i narazie będzie owiany tajemnicą.
Mam okrutnie dobry humor, nawet chyba wezmę się za notatki na ćwiczenia
ten klip miażdży mi psychike juz od dobrych 3 dni

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/





