O! Ładnie poleciało

Ilość wyświetleń tematu: 49525
"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/
Zastanawiam się nad przystąpieniem do rywalizacji pasibrzuchów
dodatkowa motywacja się zawsze przyda
Dzisiaj czeka mnie dzień w czytelni, trzeba zrobić porządne notatki na ćwiczenia, później załatwić rowerek treningowy i zacząć coś pisać.
Co polecicie? Brałem Thermo stim, Thermo speed, Body fire- co prawda cykle były tak ogarnięte, że nie mam pytań, zero diety i tak dalej.
"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/
. Na chwile obecną zaczynam przygotowania merytoryczne do tego testu, poniżej zamieściłem link do tematu z treningiem do poprawy. Jeżeli chodzi o suplementy- są wymagane w pasibrzuchach- nie będzie to jakiś kosmiczny zestaw. Myślę, że wystarczy mi tutaj ClenburexinII, Caffeine 200+ , L-carnityne Softgel oraz pewnie białeczko z Ostrowii. Wszystko w zależności od zasobności portfela, mam jeszcze kilka tygodni na dogranie treningu, suplementacji oraz diety- ta przed samym testem, bo nie wiem jak będzie zachowywał się mój organizm na tej obecnie. To tyle z mojej paplaniny, trzeba wziać się do roboty!
"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły