SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Marshall~ Get hard or die trying!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5965
O! Ładnie poleciało
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dokończenie z poprzedniej strony:

Nogi:



Klata:




Link do pierwszych fotek:
https://www.sfd.pl/Marshall07_nie_bój_się_zmiany_na_lepsze...-t681966.html

Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-02-26 08:12:27

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzięki Zastanawiam się nad przystąpieniem do rywalizacji pasibrzuchów dodatkowa motywacja się zawsze przyda Dzisiaj czeka mnie dzień w czytelni, trzeba zrobić porządne notatki na ćwiczenia, później załatwić rowerek treningowy i zacząć coś pisać.

Zastanawiam się nad kupnem spalacza, nie będe go stosował teraz tylko później. W poniedziałek zbliża się zastrzyk gotówki więc taki mały zakup poprawi mi humor Co polecicie? Brałem Thermo stim, Thermo speed, Body fire- co prawda cykle były tak ogarnięte, że nie mam pytań, zero diety i tak dalej.

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 7798 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 225727
ładnie chudniesz

pewnie weź udział , zawsze dodatkowa motywacja,
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1924 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19648
Zacząłeś coś trenować pod kulę?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26001
ja bym mógł tez do tego przystąpić:P

jest poprawa;] brawo stary brawo!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5965
Przystąp!rywalizacja to podwójna motywacja :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 56

Dieta:




Ogłaszam wszem i w obec iż zgłosiłem chęć udziału w 3 cześci pasibrzuchów . Na chwile obecną zaczynam przygotowania merytoryczne do tego testu, poniżej zamieściłem link do tematu z treningiem do poprawy. Jeżeli chodzi o suplementy- są wymagane w pasibrzuchach- nie będzie to jakiś kosmiczny zestaw. Myślę, że wystarczy mi tutaj ClenburexinII, Caffeine 200+ , L-carnityne Softgel oraz pewnie białeczko z Ostrowii. Wszystko w zależności od zasobności portfela, mam jeszcze kilka tygodni na dogranie treningu, suplementacji oraz diety- ta przed samym testem, bo nie wiem jak będzie zachowywał się mój organizm na tej obecnie. To tyle z mojej paplaniny, trzeba wziać się do roboty!

Link:https://www.sfd.pl/Pomoc_przy_redukcji-t705559.html#post1

Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-02-27 07:56:30

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1924 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19648
L-karnityne możesz sobie moim zdaniem darmować :) . Kup coś bardziej na pobudzenie i będzie lepszy efekt .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38165
siem. oxy elite pro z USP labs bardzo dobry spalacz i wychodzi tez ekonomicznie 1 kaps dziennie a jest ich 90. biore ten spalacz od kilku tyg i jest b dobry , rano kaps i trzyma kilka ładnych godzin ,spory przypływ energii, na siłownie ,mega potliwosc, spokojnie siedze po 3h i jest power :D zero telepania rąk , nerwowek itp. miałem tkie jazdy po scorchu ze masakra . a na tym oxyelite pro zero nawet po wszamaniu czuje poprawe samopoczucia i wiecej checi.

pozdro.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Joga + basen?

Następny temat

Martwy ciąg problem

electro
Polecane artykuły