SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompki i brzuszki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2050
mam pytanie bo robie pompki rano i na wieczor i co 3 dni zwiekszam sobie o 5 i teraz juz mam ich 40. i nie wiem czy nie powinienem robic jakiegos odpoczynku. dotego cwicze brzuch 6 weidera. doradzcie mi co i jak mam robic.

Z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
robisz tylko pompki , czy wykonujesz też inne ćwiczenia w inne dni?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2050
pompki robie codzienie rano i na wieczor a brzuch robie 6 weidera raz dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 331 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1652
Kulturystą prędko nie zostaniesz :-] lepiej zamiast zwiększać ilość to zwiększ ciężar, posadź siostre na plecach np. No chyba że zależy Ci na wytrzymałości ...

Dla wszystkich niedowiarków, nie zdejmuje sztangi z barków.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2414
wiec lepiej robic pompki z obciazeniem niz na ilosc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
to czy na ilość czy na ciężar zależy od tego co chcesz osiągnąc. robiąc po 50 powtórze trudno jest nabrać mase )

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2414
Wiec jesli chce na mase to musze robic mniej ale z obciazeniem tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
tak

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
pompki dobra rzecz, wiele partii przy tym pracuje (grzbiet, brzuch, barki rece) jak masz jakis talerz kilkukilowy poloz go na plecy i smigaj :)

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Jak ma jakiś talerz kilkukilowy to niech dokupi drugi, do tego gryf i ławeczka i będą efekty

Zależy jakie jest Twój cel wykonywania tych pompek. Jeśli to masa to wiele bym się nie spodziewał, podobnie jeśli redukcja tłuszczu (to już inna bajka).

Co innego jeśli chcesz mieć sportową sylwetkę, niezła kondycję i wytrzymałość bez specjalnego wkładu to za pewne starczy.

Możesz sobie modyfikować te pompki:
-na 3 taboretach (niżej możesz "zejść" klatką, a to większe rozciągnięcie/lepsza praca mięśni/lepszy bodziec),
-z nogami na podwyższeniu (zadziałasz na część górna klatki),
-z łokciami przy tułowiu (dla odmiany popracujesz nad tricepsem),
-z przyklaskiem (refleks/szybkość/koordynacja ruchowa),

Do tego dokupisz drążek i się popodciagasz i masz prosty trening domatora na sportową sylwetkę i kondycję. To może być dobra podstawa pod ćwiczenia siłowe na wolnych ciężarach, bo jeśli o nich mowa, a Ty chcesz na poważnie zając się swoim ciałem to musisz je zakupic albo zapisac się na siłkę.

POZDRO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia VS Bieganie

Następny temat

trening na szybkosc wytrzymalosc i sile

WHEY premium