SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki i brzuszki ?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
Witam za czołem robić w domu od poniedziałku do piątku pompki i brzuszki tylko nie wiem ile mam robić serii pompek i po ile w serii.

Na razie robiłem 5 serii po 10 pompek i chciałem co jakiś czas dołożyć jedną serie czy to dobry pomysł i czy takie ćwiczenie coś da chodzi mi o wytrzymałość i rzeźbę.

Jeśli zły to prosiłbym o podanie innej opcji z góry dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
Wiadomo, lepiej robic chociaz pompki i brzuszki niz nic - to jest pewne... ale jesli zalezy Ci na zauwazalnych efektach to skorzystaj z planu Mawashiego dla poczatkujacych, jesli masz mozliwosc to ułóz diete... bo takie machanie pompek codziennie niewiele Ci da i tylko sie zniechęcisz.

Zmieniony przez - Ra-v9 w dniu 2009-05-26 15:55:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
widzialem juz ten plan ale chodzi mi o to czy beda wogole jakies efekty z tych pompek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 613
Efekty na pewno będą tyle ,że nie od razu.Jakie pompki wykonujesz?
Polecam:
-Normalne pompki (tak ,żeby klata była z 1cm nad ziemią)
-Pompki na trzech krzesłach
-Pompki z nogami (np.na krześle)
-Pompki z obciążeniem na plecach

A na brzuszki polecam ćwiczenia ABS cz.2 (użyj google)
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyle że ćwicz całe ciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
ćwiczenie samej klaty i brzucha doprowadzi do dysproporcji, a w połączeniu z brakiem rozciągania i kontynuacji treningu może się skończyć wadą postawy, więc zacznij ćwiczyć całe ciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Na Twoim miejscu robił bym też ćwiczenia na łydki (podnoszenie się z jakimś obciążeniem) i na przysiady a jeśli nie masz obciążenia to z podparciem lekkim na jednej nodze :).

Oczywiście nie polecam takich ćwiczeń bo sam to robiłem i w ciągu pół roku zrobiłem tyle co w 2 miesiące na siłowni(na siłowni przy okazji ćwiczyłem wsio mięśnie a nie tylko te główne).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Na początek ćwiczenia w domu w zupełności wystarczą i są idealną wprawką przed siłownią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
k4ngu: nie ćwiczy się na przysiady, tylko na nogi. a te główne to plecy i nogi.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4626
Ponad miesiąc regularnie robię tylko pompki i brzuszki, czasami rower i jakiś bieg ;) Wcześniej też coś tam ćwiczyłem, czasami jakiś wyskok na siłke, ale czasami tylko...

Macham 180 pompek(różne rozstawienie nóg i rąk) w pon, wt, sr. Brzuszki robiłem w pozostałe dni. niedziela odpoczynek :) (Od dziś zwiększam do 216 :PPP)

Teraz zabrałem sie za A6W, jestem w 2 tygodniu i coś widać na moich chudym ciele...
Na mojej zapadniętej klatce piersiowe zaczyna coś rosnąć ;)

Mam 185cm i 78kg ;/ Typowy ektomorfik... Próbowałem przytyć ale z moją dość dobrze funkcjonującą przemianą materii trudno wygrać...

Wcinam dużo serków, jogurtów ;) I samymi pompkami i brzuszkami da sie coś wykształcić, przygotowac się do trening na siłce ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening tricepsów

Następny temat

trening domatora zamiast siłowni...

WHEY premium