SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompki - co źle robię ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, od niedawna zacząłem sobie robić pompki aby spalić trochę tłuszczu z okolic piersi i może w jakiś sposób je lekko podrzeźbić.
Pierwszy raz robiłem sobie 3 serie po 10 pompek z nogami na łóżku.
Na następny dzień bolały mnie miejsca klatki więc wszystko chyba ok.
Jednak po kolejnych seriach już nic nie czułem w klatce a bardziej zdrętwienie rąk. Co ja robię nie tak ?? czy inaczej układam trochę ręce??
Proszę o pomoc bo się załamałem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 976
O aerobach jest mnóstwo na forum. Poświęć trochę czasu na przejrzenie postów i zobaczysz, że trochę Ci się w głowie rozjaśni. A 27 lat to nie jest jeszcze wiek o krok od grobowej deski, więc wszystko jest w Twoim zasięgu, tylko trzeba trochę pracy w to włożyć. Samo nic się nie zrobi. A co do pompek to powód może być prozaiczny - mięśnie troszkę się rozruszały i już się nie zakwaszają. Na początku zaskoczyłeś je nagłym wysiłkiem (ręce pracują na co dzień, bo po prostu ciągle je czymś obciążasz; z klatką jest inaczej). Dlatego teraz, kiedy klatka zaczęła się częściej ruszać, wychodzi na wierzch co bardziej odstaje. I powtórzę jeszcze raz - pompki nie są ćwiczeniem stricte na klatkę, więc jeśli koniecznie chcesz ją znowu "poczuć", poszukaj czegoś izolującego ten mięsień.

Zmieniony przez - silver007 w dniu 2011-11-13 16:33:48

Work smart, not hard!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie ma miejscowego spalania tluszczu wiec nie spalisz go pompkami z samej klaty. Widocznie klata była twoim najsłabszym ogniwem i odpadła pierwsza, potem już pracowały tylko głównie barki i tricepsy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i teraz za każdym razem głównie bolą mnie ręce, więc co mam robić aby ruszyć trochę mięśnie na klatce??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 412
szersze rozstawienie rąk angażuje bardziej mięśnie piersiowe ;) ale jak już się bierzesz za spalanie tłuszczy to mógłbyś dołożyć jakoś diete albo chociaż ograniczać słodycze itp .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ograniczam, nie jestem aż tak upasiony znów poprostu jakimś cudem na klatce mam za dużo tłuszczu :( postaram się jakoś szerzej rozstawiać mam nadzieję ze to pomoże, i moze jakieś inne serie sobie robić ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
choćbyś zrobił 300 pompek to nie spali to 1cm tłuszczu z klaty..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
więc co radzicie ? i co zrobić aby troszkę ją wyrzeźbić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 100
wrzuć zdjęcie torsu zobaczymy czy jest co poprawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oto i one


Zmieniony przez - zecomeia w dniu 2011-11-13 11:37:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Zacznij trening całego ciała , dorzuć aeroby(2-3 razy tyg bieg wolnym tempem) i zmiany w odżywianiu (regularne posiłki i wyrzuć śmieciowe żarcie).I nie kupuj więcej gum do żucia z tatuażami:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 976
Rzeźbić to tam na razie nie ma w czym. Same pompki to też raczej rozrywka w tym przypadku niż jakieś efektywne ćwiczenie. Jeśli chcesz zrzucić trochę fatu to skup się na aerobach i dieta, dieta, dieta! No a jeśli szukasz też tej rzeźby klatki, to ułóż sensowny plan na siłownie, bądź poczytaj o treningu domatora, jeśli nie chcesz/nie masz możliwości wyjść poćwiczyć. No i bazę pod trening nie masz złą. Jakiś zalany strasznie nie jesteś. Cierpliwości, systematyczności i coś z tego będzie.

Zmieniony przez - silver007 w dniu 2011-11-13 12:47:04

Work smart, not hard!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak siły na siłowni .

Następny temat

Trening góra-dół

WHEY premium