SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robie źle?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1682
Witam,
Czytałem już wiele tematów i zdecydowałem się założyć konto i opisać swój problem, ponieważ mam dużo wątpliwości.

Mam 17 lat, 178 cm wzrostu i ważę 72kg. Mam specyficzną budowę ciała (grube uda i chude ręce).
Ćwiczę na siłowni od 4 miesięcy, na sucho, 3 razy w tygodniu.
Zaczynałem od 29cm w bicepsie! Teraz jest troszkę lepiej, podrosło do 34 ale od jakiegoś miesiąca nie widzę żadnej poprawy.
Koledzy faszerują się różnymi odżywkami i sterydami, ale nie znam się na tym i wole nic nie brać bez opinii bardziej doświadczonych
ludzi.

Trening dostałem zrobiony przez kolegów, proszę napiszcie co by można zmienić aby było lepiej. Jestem totalnym laikiem w tym temacie, więc spróbuje wam to jak najdokładniej opisać.

*Wtorek
-Klata (wyciskanie na prostej, rozpiętki, wyciskanie sztangielek z krzyżowaniem w fazie górnej(?) )
-Barki (wyciskanie sztangielek na siedząco, podciąganie łamanego tak wysoko pod czoło prawie, oraz wyciskanie łamanego nad głową)

*Czwartek
-Biceps (młotkowe, modlitewnik)
-Plecy (wiosłowanie, martwy ciąg)

*Sobota
-Triceps (wyciskanie 15ki za głową, francuskie wyciskanie łamanego na leżąco i ćwiczenie w którym podpieram się jedną nogą i ręką na ławce, odginam rękę i robie wymachy do tyłu)
-Znowu barki tak jak wtorkowe

Nie mam żadnej diety, staram się jeść 6 małych posiłków dziennie.
Robiłem rok temu A6W na brzuch i ładnie mi wszystko weszło, niestety jak szybko przyszło tak szybko poszło ...

Nasz sprzęt to chyba taki standardowy z keltona, jest tez wyciagnik do nóg ale stoi nieuzywany i drążek z roznymi mozliwosciami chwytu.

Czy ten trening w ogóle jest dobry? Może jakoś zmienić ćwiczenia? Gdybym chciał przybrać trochę masy mięśniowej, to co oprócz diety by się przydało? Jakieś konkretne suple?

Bardzo proszę o pomoc, bo koledzy jak na razie mnie demotywują :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
ułóż sobie fbw

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
trening słabiutki

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8299
Witam że koledzy zafascynowani siłownią że aż o nogach zapomnieli. Wydaje im się ze wszystko wiedzą, a tak naprawdę gó**o wiedzą. Staraj się zmieniać trening tak co 3 miesiące. Przejść na FBW (Full Body Workout). Nie patrz na kolegów tylko na siebie. Poczytaj na forum o układaniu planów, wszystko ładnie opisane. Ten trening co napisałeś... cieniutki

"Everything Is Possible When You Really Really Want It"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
trening fatalny,spróbuj na początku połączyć dużą partie mięśni z małą np Klata+Bic(to typowa wersja dyskotekowa,sezonowcy często robią ją w Piątki ale na start będzie idealna),na forum jest atlas ćwiczeń zapoznaj się z nim http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2009-11-25 23:34:53

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw problemy z ostatnia seria

Następny temat

Trening na Mase (dobry? ewentualne poprawki?)

WHEY premium