SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po pierwsze - zwiększ masę [SPAM POST] %)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159863

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
musze cos zaczac robic kurde , bo juz za długo pracuje dla kogoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Dałem przykład z tym AG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
kotlet - był kiepski

rutkow - nie lubisz jak ktoś Ci stoi nad głową? mobbing i te sprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ostatnio oglądam sobie reklamy a tam Amber Gold i fabryka czekolady jakaś















































































Później zrozumiałem, że to Alpen Gold
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
ja bym tam wolał robić na swoje , nawet kilka lat zanim sie rozkreci - bo przeciez nic nie ma za darmo, niz wchodzic w jakąś franczyze ale to moje zdanie ;) co kto woli, tamte sklep czesto otwieraja ludzie ,ktorzy zupelnie nie siedza temacie, ile to takich pbc sie otworzyło a po roku zamknelo - podobno mega duzo, bo jak otwierał to za przeproszeniem jakis 'zdzisie z koziej wólki' ktory zna sie na uprawie buraków cukrowych,a odzywki do tej pory mylił z pudełkami po farbach lub dopalaczami - to jak mimo tego,ze dostanie za free 'wyspe' lub stoisko , itd. ma to niby ogarnac?

Oczywiscie sa tacy ktorym sie udalo, daleko nie szukac - Peponent z forum i firma sie ladnie rozwinela, ale tych co wyszli na duzy + jest duzo mniej niz 'szalencow' co mysla,ze jak dostana duzo za darmo , to sie bedzie samo sprzedawac i przynosic mega zyski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Banan - wiadomo, że żeby coś zacząć, to o czymś trzeba mieć pojęcie. Bo np. budowlaniec, może założyć firmę budowlaną, ale już kwiaciarni nie otworzy. No chyba, że to jego ciche hobby Tak to jest, że najczęściej zysk daje ryzyko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
banan dobrze mówi , polać mu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12079 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ja mam bardzo fajny pomysl i prosty na biznes ale nie powiem nikomu bo sam nad tym myslalem z pol roku lacznie z badaniem rynku i procedurami wszystkimi i w koncu wymyslilem ciekawa opcje, branza nieruchomosci jak cos, zeby nikt nie myslal, ze o suple chodzi
na start potrzebne okolo 100 tys zl kapitalu, ale praktycznie bardzo znikome ryzyko wtopienia tej kasy. minimum 90% sie odzyska w razie wpadki. ale to na razie moje plany

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-10-08 21:43:34

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699756
a ja kiedyś bawiłem się w ten biznes ale niestety zrezygnowałem
10 lat wstecz można było coś zarobić
teraz jest taka konkurencja - allegro (niektóre ceny z kosmosu ,bo producent ma drożej )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
Tom u mnie tez jeden miał taki pomysł z nieruchomościami i wyj**ał wszystkich na wiecej niż amber gold mega afera byla w całej polsce


flex sprzedawales suple przez internet ???

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-10-08 21:46:00
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OLIMP PROFI MASS!

Następny temat

Regeneracja i mniejsze spadki

WHEY premium