SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po pierwsze - zwiększ masę [SPAM POST] %)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159849

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
wczesniej inwestowałem w spólki typu PKO KGHM ale coś mnie tkneło jak widziałem jakie wzrosty i wtopiłem , w 100%moja wina wiec nie sprzedaje dopóki nie wzrosnie do zadowalajacego pułapu

co do sklepu właśnie zabieram sie do otwarcia ale na razie internetowego - co banan myslisz o tym ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Masz magazyn na trzymanie supli, wiesz że musisz mieć większość supli na stanie a nie gadka typu a to się sprowadzi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
rutkow - to kiepsko. Też bym na razie trzymał. Przynajmniej żeby wyjść na zero.

Z internetowym to ciężko, bo też trzeba mieć sporo kasy. I duża konkurencja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Sprzedaz internetowa to obecnie bardzo ważny % sprzedaży ogólnej.
Jednak by być konkurencyjnym na tym ciężkim rynku to trzeba naprawdę się postarać, ceny na allegro i w najwiekszych sklepach są czasami na granicy opłacalności, wg mnie sam sklep netowy to pomysl sredni ale nie beznadziejny.

Osobiscie tez mysle w przyszlosci o czyms wlasnym lub w jakims porozumieniu z obecnym szefostwem ale na pewno byłaby stacjonarka na poczatek i dopiero potem net, nie na odwrót
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
anubis mam wolny pokój , a nie mam zamiaru na poczatku kupic po 10szt z kazdego rodzaju tylko systematycznie jak bedzie sie sprzedawac , wiadomo to co idzie najlepiej wiecej sztuk to co mniej adekwatnie mniej

tylko ja traktowalbym to narazie jako dorobek do pracy jaka teraz mam , przynajmniej zusu nie musiałbym płacić u mnie w miescie nie ma porzadnego sklepu stacjonarnego , no może jeden ale nie mam tyle kasy zeby wynajac pomieszczenie kupić jakieś pólki itp

sklep intetnetowy zrobi mi koleś za free , podepne sie jeszcze pod allegro no i towar to najważniejsze

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-10-08 21:07:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ale znowu lataj codziennie na pocztę w te i wewte albo kuriera zamawiaj, czy przygotowywanie paczek, to schodzi troszkę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
wiem , poczte mam na przeciw moich drzwi z bloku

ale nic nie ma za darmo , od czegoś trzeba zaczac

jest też opcja vitamin shop i Franczyza

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-10-08 21:12:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Tak, tylko nie wiem, czy jakoś szczególnie byś się dorobił na franczyzie. Dokładnie się nie znam na tym, ale tak mi się wydaje.

Jak miasto nie za duże, ani nie za małe, to bym zakładał stacjonarny. Dotacja/pożyczka. A z zusu jakiejś części jesteś przez pierwszy rok zwolniony z tego co pamiętam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Tylko nie wp******cie się w jakieś Amber Gold

Mówiły, że wyglądam na starszego i jestem taki męski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Słyszałeś, że kobiety kłamią by poprawić sobie humor?

A co ma amber gold do akcji i zakładania działalności?

Chyba, że ktoś kupił akcje OLT to współczuje.


Zmieniony przez - EmLow w dniu 2012-10-08 21:26:21
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OLIMP PROFI MASS!

Następny temat

Regeneracja i mniejsze spadki

WHEY premium