SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po pierwsze - zwiększ masę [SPAM POST] %)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159927

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
bylaby nagonka jak na "dopalacze" hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
TomQ Monstery są już w prawie każdym sklepie spożywczym, a na Onecie czy innych portalach gdyby się dowiedzieli co tu się bierze to ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
to nie widzialem hehe wiecej ma kofy niz cocaine?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
TomQ-MAG
k***a jak onet podlapie co my tutaj spozywamy po 1g kofeiny to dopiero beda jaja


ja tam moge test zrobic, ale u nas chyba nie ma tych napoi?





ja juz monstery piłem kilka miechów temu , wszystkie smaki i powiem ze słodkie jak surczybyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
240mg kofy w jednej puszce sie znajduje

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
bardzo mi NIE przypadły do gustu, pilem pierwszy raz z rok temu na słowacji
słodkie strasznie te wersje owocowe, ta light bez cukru po paru lykach juz sie nie chce tego pic

ogolnie to pije dla smaczku bo te 80-120mg kofeiny w puszcze mnie zbytnio nie smyra
te 240mg to tak na przegryche %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
to ze 3 puszki trzeba by bylo wypic przed treningowo orzygalbym sie predzej.
pewnie mloda walila wode z monsterem i tak wyszlo.

lub o jedna korone za duzo jak to w usa
wypija 2 korony i ale sie naj**alem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja kiedyś po treningu pół piwka strzeliłem i mnie zakręciło

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
to juz widze na zjezdzie twoj stan :D

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
tak naprawdę pewno NIC nie wypiła - ale widac potrzebna nagonka teraz na energetyki to "MEDIA" wyszukują sensacji

to jak z dopalaczami...były długo , nic sie zlego nie działo, wielu znam co rozne rzeczy jedli i zyli ,a jak sie zrobila ogolnopolska nagonka i potem cala akcja z zamykaniem sklepow itd to chwile wczesniej mozna bylo doczytac w gazetach np. w lodzi , czy w necie, ze nagle ktos popelnil samobojstwo (i oczywiscie znaleziono w kurtce opakowanie po jakims dopalaczu), potem ze ktos tam kogos zabił i w domu tez opakowania po dopalaczach itd itp )

rozp*****laja mnie takie 'newsy' dlatego ja osobiscie staram sie ostatnio w ogole nie ogladac zadnej tv czy za duzo newsow nie czytac(wiadomo nie da sie wyeliminowac tego w calosci) bo po prostu z kazda kolejna akcja dochodze do wniosku jak oni nami manipulują i robią z nas d****i pomijam juz kwestie bardziej powazne jak np. smolensk i inne takie - tutaj to juz w ogole syf po calosci, nikt nic nie wiem, potem ktos cos wie, tajemnicze 'samobojstwa' tych co niby cos wiedzieli...a w miedzy czasie wszystko w TV przycmione przez prawie rok aferą Madzi i jej matki , ktora ja zabiła a teraz strzela sobie sesje zdjeciowe na koniu do FAKTU lub w łodzi pojawia sie na fashion week jako jedna z modelek - k***a powiedzcie mi czy to nie jest poj**ane?

j**ac media i newsy z nich pochodzące, amen

sie rozpisalem :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OLIMP PROFI MASS!

Następny temat

Regeneracja i mniejsze spadki

WHEY premium