SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plecy... az sie ryczec chce

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam bardzo duzy problem... wescie cos doradzcie bo nie daje rady... chodzi bowiem o najszersze grzbietu./.. restza rozwija ise spoko a najszersze grzbietu stoja w miejscu jakbym wogule nie cwiczyl... moze cos doradzicie... poswiecam plecom osobny dzien: piatek oto moj trening...Plecy
Wiosłowanie podchwytem 4 x 8-12
Wiosłowanie nachwytem 4 x 8-12
Podciąganie sztangi oburącz 4 x 8-12
Podciąganie sztangi jednorącz 4 x 8-12
Podciąganie sztangielki jednorącz 4 x 8-12
Skłony ze sztangą 4 x 8-12
Skrętoskłony 4 x 8-12
Martwy ciąg 4 x 8-12



Były działacz Sulechowskiego podziemia... Członek Afrika Corps , Auschwitz Kommando oraz SS... Wzorowy obywatel getta żydowskiego... te tytuły mówią same za siebie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Wally,ok.
Noc była ciężka bo mnie ząb nap******ł
Pytaj,ale olej swój dotychczasowy trening
Pozdro

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15547
heheh... bijesz rekordy na wytrzymaosc
jako cwiczenie priorytetowe walnij podciaganie na drazku w szerokim uchwycie, potem wioslowanie sztanga, a nastepnie pol sztanga. a na sam koniec martwy ciag. oczywiscie we wszystkich cwiczeniach progresja i kazde po 3 serie

a tak wogole to dziwne ze na tym planie cos wogole ci rosnie, najelepiej to zrob teraz 2 tygo regeneracji i zacznij tym planem

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 399 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4074
Nie za duzo tego ?

Samozaparcie przede wszystkim

Trza cwiczyc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niestety nie dysponuje ani drazkiem ani pol sztanga czy zamiast polsztangi nie moge trzymac wezej zwyklej sztangi?? moze cos bez drazka ze sztanga i hantlami??

Były działacz Sulechowskiego podziemia... Członek Afrika Corps , Auschwitz Kommando oraz SS... Wzorowy obywatel getta żydowskiego... te tytuły mówią same za siebie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 399 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4074
moze poszukaj na http://www.kulturystyka.pl/atlas ?
Pozdrawiam!

Samozaparcie przede wszystkim

Trza cwiczyc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15547
hmmm... polsztanga jest to sztanga zlapana z jednego konca wiec na pewno ja masz:) lapiesz ze jeden koniec i podciagasz go do klatki piersiowej. Troche trudno jest rozwijac najszersze bez drazka i wyciagu

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jesli nie daje rady podciagnac sie w szerokim chwycie?? bo nie podciagne sie w szerokim ani razu... to co wtedy??

Były działacz Sulechowskiego podziemia... Członek Afrika Corps , Auschwitz Kommando oraz SS... Wzorowy obywatel getta żydowskiego... te tytuły mówią same za siebie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5335
Popros o pomoc kolege z silowni

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/31.gif[/img]SFD RULEZZZZZZZZSFD RULEZZZZZZZZSFD RULEZZZZZZZZ[img]../../buziaki/31.gif" alt="" />

SFD RULEZZZZZZZZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5930
Ja podobnie nie mam drążka, ale bez niego daje radę
To jest mój trening na plecy:
1. Wiosłowanie ze sztangą w opadzie (tułów równoległy do podłogi) 12x10x8x6
2. Wiosłowanie ze sztangielką - 12x10x8x6
3. Martwy ciąg na ugiętych nogach - 10x8x6
technikę wykonywania tych ćwiczeń przestudiuj sobie w atlasie ćwiczeń.


Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29159
32 serie na plecy...????...Moze poczyatj Atlas Ćwiczen albo cuś i dopiero bierz sie za tening...Inne grupy tez tak przeciezasz?BO jezeli tak to ten twoj trening nie ma sensu i na dłuzsza mete mozesz sobie zerobić krzywde


Ps-Jak przeczytałem to co napisałeś to na poczatku pomyślełem ze to jakiś zart...


POZDRAWIAM




ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sie smiejecie a takie duze treningi polecil mi wlasnie gladiator... robic nawet do 12 cwiczen nie serii na jedna partie... i to nie zart...

Były działacz Sulechowskiego podziemia... Członek Afrika Corps , Auschwitz Kommando oraz SS... Wzorowy obywatel getta żydowskiego... te tytuły mówią same za siebie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oddychanie & plywanie

Następny temat

wznosy sztangielek bokiem i w opadzie

WHEY premium