SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan treningowy pod ocene

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
witam. cwicze od ladnych kilku lat ale mam teraz dylemat, poniewaz zawsze cwiczylem 4 razy w tygodniu. niestety teraz mam tylko 3 dni ktore moge poswiecic na trening...
jak najlepiej polaczyc grupy?
ja myslalem tak:
wt- klatka, biceps, brzuch
czw- barki, triceps, kaptury, brzuch
sob- plecy cale, nogi, przedramie, brzuch

ale nie wiem czy nie lepiej bedzie polaczyc biceps z tricepsem ale wtedy nie wiem jak pozostale grupy rozplanowac.
prosze o pomoc, z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5051
mozesz zrobic tak ja tak cwicze jest spoko
PON-klata,triceps,brzuch
SR-nogi,barki,brzuch
PT-plecy,biceps,ręce cała dolna czesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
klatka z tricepsem jakos mi nie pasuje. myslalem o tym aby zrobic jak napisalem poprzednio lub:
wt - klatka, nogi,brzuch
czw - biceps, triceps, brzuch
sob - barki, plecy, brzuch - z tym, ze nie wiem czy takie polaczenie w tym dniu nie jest zbyt ciezkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
łaczenie pleców z nogami to nie jest najlepszy pomysł, bo są to dwie największe grupy mięśniowe i ich trening - jeżeli jest przeprowadzony porządnie na jednej sesji to zdecydowanie za duży wysiłek.
standardowy i chyba najlepszy rozkład na 3 dni wygląda w ten sposób
np. poniedziałek
plecy + biceps
sroda
klatka + triceps
piatek
barki + nogi
-------------
brzuch według uznania
każdy dzień można zamienić z innym w zależności od tego które grupy są w danej chwili priorytetowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
a co byscie powiedzieli na polaczenie klatki z nogami, plecow z barkami a bicepsu z tricepsem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
pamiętaj że nie powinno łączyć sie dwóch dużych partii jak klata i nogi na jednym treningu

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
a barki z plecami?
teoretycznie barki sa mala partia a plecy duza, jednak na barki dzwiga sie duzo, czy wiec zatem mozna tak polaczyc a nogi rozbic na 2 podgrupy i robic je 2 razy na tydzien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
jesli już ot tak:
Klatka, bic
Nogi, (brzuch)
-
Barki, kaptury, tric
Plecy, lydki

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc w ułożeniu treningu

Następny temat

Bicepsy...

WHEY premium