SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc w ułożeniu treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema waze 50 kg i mam 16 lat niewiem jaki ułożyc trening na 3 razuy w tygodniu zeby nie przemeczac miesni prosze o rade
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
zaczynasz dopiero cwiczyc? powiedzx wiecej o sobie.... masz dostepdo pelnej silowni, cwiczysz w domu? napisz cos o sobie...

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Przydaloby sie tez uzupelnic profil

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MAm dostep do pełnej siłowni i cwicze juz 3 miesiące mam narazie coś takiego ułozonego ma byc to trening na mase no i jestem niski wiec niechce zbytnio obciązac kręgosłupa :

Poniedziałek:
Brzuch
KLatka
Łydki

Środa:
Biceps
Triceps
Przedramie
Aktony
Uda

Piątek:
PLecy
Barki
Motyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
Jesli dopiero zaczynasz trening przyadalaby sie jakas ogolnorozwojowka. Jesli jednak cwiczysz juz troszke to podaje ci fajny plan na trzy dni z ktorego sam jeszcze aktualnie przez max miesiac korzystam. A robie go jjuz 2 miesiace. I na prawde ja uwazam ze jest fajny, pisal mi go instruktor na silowni oto i plan:

Poniedzialek -

a) klatka piersiowa - wyciskanie sztangi na lawce prostej i skosnej 3 serie po 10 powt., krzyzowanie na linkach na lawce skosnej 3 serie po 12 powt.
b) biceps - uginanie ramion ze sztanga prosta stojac 3 serie po 10 powt., uginanie reki z hantla na modlitewniku 3 serie po 10 powt

Środa

a) plecy - wioslowanie na wyciagu poziomym 3 serie po 10 powt., wioslowanie na wyciagu gornym waski chwyt 3 serie po 10 powt., wioslowanie przy lawce hantla jednoracz 3 serie po 10 powt.
b) triceps - uginanie ramion z drazkiem wyciagu gornego 3 serie po 10 powt., wyciskanie francuskie sztangi lamanej 3 serie po 10 powt.


Piatek

a) barki - wyciskanie sztangi z klatki piersiowej 3 serie po 10 powt, unoszenie hantli bokiem 3 seie po 10 powt., unoszeni hantli w opadzie 3 seie po 10 powt.
b)nogi - uginanie nog na atlasie 3 serie po 10 powt, wyciskanie na suwnicy skosnej 3 serie po 10 powt, przysiady na maszynie 10 powt po 3 serie, lydki na maszynie

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
wiesz mac dla niektórych ten plan nie musi być fajny , jak 'gość' zaczyna to powinien zacząć od ogólnorozwojówki, a w twoim planie tric pracuje 3 razy w tygodniu, nie mówie że jest zły ale dla 'gościa' raczej nieodpowiedni
PS: mac fly zrób regeneracje po tym cyklu

Zmieniony przez - Onkelfaka w dniu 2004-06-24 22:09:44

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Standardowo na poczatek
klata + tric
nogi + brzuch
barki + kaptury
plecy + bic
ew. mozna dorzucic jeszcze przedramie np w polaczeniu z brzuchem

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
no napisalem aby najpierw zrobil ogolnorozwojowke jesli zaczyna... a co do regeneracji... no pomyslimy zrpbie zrobie.... mysle w jjakies postaci.... jak se odpuszcze na tydzien silke to bedzie git? co myslisz onkle....

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
a potem dwa tygodnie treningu o zmniejszonej intensywnosci i bedzie git

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
hmm separacja ciekawe ciekawe ale chyba lepiej jak zrobisz 2 tygodnie treningu z mniejszą intensywnością, jesli będziesz chcial rozpiske to pisz lub poszukaj na forum bo tego pełno

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
no mozesz mi rzasnac rozpiske spoko nei bede musial szukac kuffa dwa tyg bez treningyu ... znaczy ze slabym ... masakra :(

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny:-)

Następny temat

plan treningowy pod ocene

WHEY premium