SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pawel1235 / DZIENNIK / ZAMKNIĘTY

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19887

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej cipkowato, ale dzięki. Nie jest tak jak tego oczekiwałem. Trenuję 7 miesięcy i od pewnego czasu masa i obwody stoją w miejscu. Na szczęście siła idzie ciut do przodu. Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
trzeba podbić kalroie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robię to od tygodnia. Niestety obwód pasa też "podbija"

Jakie to jest ku*ewsko dziwne. Żeby zdobyć masę muszę więcej jeść (trzymam dietę, nie idealnie, ale trzymam). Jedząc więcej coraz bardziej się otłuszczam. Jeśli zacznę robić ćwiczenia aerobowe, będę musiał jeszcze więcej jeść, bo zacznę chudnąć. Jeśli zacznę chudnąć, ch*j z robienia masy, albo mimo aerobów będę jeszcze bardziej tył. Co ja mam do cholery robić?

Zmieniony przez - pawel1235 w dniu 2011-08-31 13:47:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
uspokoic się bo panikujesz:)

dodaj kalorii, ile? nie wiem, może 200?

dodaj po treningu hill sprinty(podbiegi pod górke, dobrze fat palą) i jakoś pójdzie, takie uroki masy, podlewa troche lub bardzo;)

alle tym się nie martw, zrób jak mówie, powoli masuj, dojdzie mięso to i ten tłuszcz dochodzący nie będzie widoczny;)

a i tak potem się wytniesz:)

jakbym ja się tak denerwował jakby mi chociaż o cm pas do góry skoczył, to bym chyba sobie już w łeb strzelił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podbijam od kilku dni kalorie gainerem. Może zacznę pić oliwę codziennie (20-30g).

Eh, kurna. No mas rację pewnie. Jestem przewrażliwiony na punkcie tycia, bo kiedyś miałem z tym problemy i siedzi mi w głowie jeszcze takie głupie myślenie.

Jestem trochę rozczarowany brakiem oczekiwanych efektów po pół roku ćwiczeń. Muszę w końcu zacząć aeroby, muszę ku*wa, muszę, muszę, muszę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ale czego ty chcesz? zacznij mase już:) przecież widziałeś w podsumowaniu dziennika jakim byłem prosiakiem xD

dodaj kalorii, te hille, masa będzie szła, tłuszcz, nie wiem, moze tak może nie:) ale efekty będą:) stary, co do diety, nie gainerem, ale np. jajkami, mięsem :) jak najmniej prochu:)

ogólnie, możesz wrzucić co jesz?

co do efektów, ja wreszcie je mam(szczególnie siłowe) bo dodałem kcal wkońcu:p i super mi z tym, że wchodząc na trening, chce i pobijam swoje rekordy;)

duzo motywacji to daje, kiedy na każdym treningu idzie ci świetnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem co daje motywacja z dobrego treningu. Mało jest takich przyjemnych uczuć.




Uogólniając jem tak jak poniżej. Pominąłem takie drobiazgi jak przyprawy, warzywa, itp. To jest główny szkielet diety, bo czasem zjem jakiś baton, czasem pizze na mieście czy kebab, dwa trzy piwa. Nie za często, ale jest w końcu ciepło i przyjemnie jest wyjść ze znajomymi. Nie marzy mi się zamykanie w klatce dietetyczno-treningowej. Niemniej nie odbiegam od poniższego schematu. Zazwyczaj to jest 2200-2600 kcal.

1. Śniadanie:
- albo jajecznica z min. 4 jaj na oliwie z oliwek + pieczywo razowe
- albo płatki owsiane 120-150g z łyżką miodu do smaku (ostatnio na wodzie, bo od nadmiaru mleka miałem bóle brzucha).

2. Drugi posiłek:
- albo jakaś zupa, zależy co jest w domu
- albo min. 100g kurczaka/wieprzowiny/wołowiny + ok. 100g makaron/ziemniaki/ryż

3. Trzeci posiłek:
- Nie zawsze jest, ale jeśli już, to wygląda jak drugi.

4. Tuż po treningu:
- długo było 30g WPC z mlekiem. Ostatnie kilka dni 50g gainer (+woda)

5. Posiłek po treningu:
- zawsze min. 100g kurczaka/wieprzowiny/wołowiny + ok. 100g makaron/ziemniaki/ryż

6. Jeśli nie jest zbyt późno to tak ok. 2 godz przed snem:
- albo twaróg 120-150g
- albo jajecznica (jeśli nie jadłem na śniadanie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
trzeci posiłek to twój posiłek przed treningowy a Ty piszesz że "nie zawsze jest"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój błąd. Nie doprecyzowałem, bo nie zawsze jest w ostatnich dwóch tygodniach, ponieważ mam urlop i o różnych porach wstaję (czasem 8:00, czasem 10:00).
Gdy pracuję - zawsze jest. Zawsze jem dwa razy przed treningiem o stałych porach (ze śniadaniem będą 3 posiłki przedtreningowe):
"min. 100g kurczaka/wieprzowiny/wołowiny + ok. 100g makaron/ziemniaki/ryż"

Zmieniony przez - pawel1235 w dniu 2011-08-31 15:45:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
więcej miecha/jaj dowal i masuj;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi wakacyjne problem z ogarnięciem

Następny temat

trening amatora... jak zacząć?

WHEY premium