SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

os_girl/E7 masa/s.27/"Są kobiety pistolety..."

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
slabo nam idzie ta masa... jak teraz patrze, caly miesiac na dodatnim bilansie i tylko 0,6-1kg do przodu... tyle co kot naplakal...

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
no ja mam 2kg

jakbym się zważyła teraz to pewnie było by 4kg bo sie nabomblowałam wodą. Masa jak się patrzy

Zmieniony przez - os_girl w dniu 2009-10-06 21:58:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
a ja od wczoraj jem i mieszcze jest szansa na nastepny kg do przodu... ale mam jeszcze jednego czita i karniaka do zjedzenia

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
os_girl poki jeszcze Ci owoce bokiem nie wychodza i najadasz sie nimi to jedz owoce , w koncu podobno najlepsze na przed i potreningowy mysle ze Puma by Ci powiedzial cos jakbys miala zmieniac

ja tam przynajmniej wole owoce bo ryzu na sniadanie na pewno bym nie zjadla, w ogole ten ryz to mi srednio wchodzi, jutro robie ziemniaczki zapiekane bo mam sie najesc ziemniakow duzo w tym tygodniu

a z tymi szrugsami to nic nie robisz zle poprawianie chwytu to normalne przy tym cwiczeniu :-/ ciezko utrzymac sztange od poczatku do konca serii , pozniej juz sie opiera na opuszkach palcow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Spoko Mońka, zaciskamy zęby i dajemy się prowadzić za raczkę! Zobacze z tym ryzem. Może pół na pół na początek :)
Szrugsy nie są moim ulubionym ćwiczeniem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystkiego najlepszego Oska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Najlepszego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
O ja!
dziękuję chłopaki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
oska, wszystkiego najlepszego
spełnienia marzeń i jak najlepszych wyników w E7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Ember całusy! dzięki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening pod boks

Następny temat

dwutygodniowy trening

WHEY premium