SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

os_girl/E7 masa/s.27/"Są kobiety pistolety..."

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Super Os girl , że się odnajdujesz na siłowni i dobrze tam czujesz Jeżeli jesteś tam nieliczną - tj. jedyną kobietką i w dodatku zaczynasz od takich ćwiczeń jak MC czy przysiad, to nie ma się co dziwić, że stali bywalcy są zaskoczeni-zdumieni raczej Dobrze, że tam trafiłaś i że trener przypilnuje Cię z techniką m.in. przysiadu, ja dość długo robiłam przysiad źle, a potem dość długo miałam problem z kolanami.
Powodzenia w dalszych zmaganiach i przygotowniach do EKSPERYMENTU!!! Będę kibicować

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-09-03 08:12:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Dzięki Żyrafko. Po tym jak przeczytałam post konsultacyjny to przyda się parę kciuków na powodzenie! Będzie gorąco.

Tak dla siebie i ogólnie wklejam podstawę naszej diety. Trzba to dzisiaj ogarnąć i chyba ułożyć coś wg wskazówek.

PRODUKTY DOZWOLONE BTW kcal:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O super dziewczyna
Nie martw sie nie bedziesz miala wiecej miesni niz twoj chlopak (zreszta wyslij go na silownie ) nogi i rece masz chude wiec bedzie sporo roboty by cos sie uwypuklilo, onaczej i takich jak ty inaczej np. u Agak czy vajolet ktore by mocniej poszly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
os_girl fajnie ,ze sie odnlazłas na siłownii najwzniesze ,ze ci sie podobaA jak ze sprzetem do super serii da sie zrobic?Mój mąz narzeka ,ze nie ma szns zrobic u niego na siłowni ss ,bo zaraz ,albo mu zajmuja ,abo zabieraja sprzet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Myślę, że spoko. Będę chodzić rano jak nie ma spiętrzenia bywalców. Już się zorientowałam. Wtedy prawie wszystko moje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
ja tez chodze rano.
wtedy tylko instruktor przy calej wolnej sali przechodzi mi przed nosem jak robie MC.
dopoki jest widno nie ma problemu, ale zima ciezko sie bedzie wstawac o 6.30..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Fajnie Wam kobitki, że możecie ćwiczyć rano
Ja kiedyś również mogłam, a obecnie pracuję od 7.30, wstaję około 5, ale na siłkę przed pracą nie mam szans i muszę ćwiczyć w tłoku wieczorami

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Hi hi tylko dla mnie rano to 10.00 Ale to są plusy wolnego zawodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Tak, to duży plus
U mnie plusem jest to, że wychodzę z pracy i nic, co z nią związane, już mnie nie obchodzi

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
***TRENING 4.09***





Zrobiłam trening częściowo z planu, częściowo testowy do eksperymentu. Pomieszałam ćwiczenia były jeszcze wznosy, rozpiętki i brzuchy odwrotne, ale zapisuję istotne wyniki, które mi się przydadzą do ankiety.
Dzisiaj nawet miałam pomoc przy wyciskaniu - asekuracja. Próbowałam robić docisk 1/2 w racku (tak to się zwie?) ale nie szło mi - nie mogłam suwać po tej rurze. Więc na razie zostaje klasyczna ławeczka. Trener sugerował, żebym robiła wyciskania na maszynach. Uparłam się na wolne i w końcu nawet pochwalił i stwierdził, że lepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening pod boks

Następny temat

dwutygodniowy trening

WHEY premium