SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

os_girl/E7 masa/s.27/"Są kobiety pistolety..."

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
meraviglia ja niestety żyję w pracy - pracuję w domu. To ma swoje wady wiadomo. Więc zawsze coś za coś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Prosze bedziesz niedlugo wskazywala trenerowi nowa wlasciwa droge trenowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Myślę, że nie będzie z nim źle. Po pierwszym szoku z MC, wydaje się całkiem "elastyczny"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ludzie doceniaja wiedze innych i fakt,ze wiedza co chca trenerzy sa czesto zmecznie marudzacycmi kobietami, co cos chca ale tylka nie rusza, wiec robia generalna zlewke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Po pierwszym szoku z MC, wydaje się całkiem "elastyczny"

Nie ma się co dziwić, ja też nigdy na żywo nie widziałem dziewczyny robiącej mc czy siady. Prędzej można spotkać jednorożca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
To trzeba zorganizować zjazd kobiet z sfd! I od tych MC zakręci się w głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Taka akcja, "Kobiety do MC"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
oska, super, że już się tak zaaklimatyzowałaś na siłowni

u mnie dziewczyna robiąca MC to też rzadkość (chyba tylko ja robię ) i faktycznie wzbudza zainteresowanie
ostatnio jeden gość robił obok rozpiętki sztangielkami, a w zasadzie to tylko udawał, bo cały czas się gapił na mnie podczas MC

i też mam ten komfort, że mogę chodzić na siłownię rano, dużo sprzętów jest wolne i nikt ich nie zajmie w międzyczasie

Zmieniony przez - Ember w dniu 2009-09-05 08:04:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Wiecie! nie mogę się doczekać poniedziałku - jak wyskoczę z nowym planem. Podoba mi się to, że Puma super motywuje i wszystko, co wydawało się zawiłe ułożyło się dosyć spójnie. Od poniedziałku zmiany!
Muszę pomyśleć nad nowym tytułem dzienniczka...

BTW Czy sfd zmieniło krój czcionki, czy mi się coś przestawiło?
Ostatnio wykrywam jakieś zmiany - np nowa wyszukiwarka...


Zmieniony przez - os_girl w dniu 2009-09-06 01:41:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
os, wcale Ci się dziwię, że nie możesz się doczekać
fantastyczna sprawa taki eksperyment

widziałam Twoje zdjęcia w BEFORE i jak dla mnie wyglądasz lepiej niż na fotkach z pierwszej strony tego dziennika
po tych 16 tygodniach będziesz super laska


BTW Czy sfd zmieniło krój czcionki, czy mi się coś przestawiło?
u mnie czcionka jest ciągla ta sama
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening pod boks

Następny temat

dwutygodniowy trening

WHEY premium