SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

os_girl/E7 masa/s.27/"Są kobiety pistolety..."

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
normalnie to bolec powinna mysl o odchudzaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Wolę *lekką* redukcję niż masę - nie boli i nie trzeba tyle czasu w toalecie spędzać .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
najlepiej redukowac sie na wakcjach czlowiek jezdzi, biega, plywa i zapomina o jedzeniu. Sa ciekawsze rzeczy
Lekka redukcja...moj maz otwiera zawsze lodowke i pyta no co ja moge teraz zjesc, ja mo mowie sa jajaka, piers z indyka, tunczyk, a on twierdzi ze nie moze na to patrzec i bierze odzywke bialkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
os_girl ojeeeeeeejjjj ... chłodem mi powiało!
kiedyś 200 kalorii ???????? ... i Ty żyjesz
dzieczyno tutaj Ci diete ułozymy taką, ze sie nie poznasz!! Masz tendencje do fajnej sylwetki ... i tak jak Obli mówi, jedz jedz ...
Będziesz jesc ponad 2000 a nie 200.

... głodna sie zrobiłąm

bierze odzywke bialkowa

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
No chcę jeść!
Staram się nie wchodzić na wagę i nie przejmować półkilogramowymi wahaniami.
Kupiłam orzechy, wiórki i tłustą rybę. Dzisiaj chyba przesadzę z tłuszczem :P
No ale cały dzień przede mną jeszcze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Nie wchodź na wage, nie waz sie, bo ona tylko psychicznie Cie zdemotywuje. Myśle, ze na pewno Ci przybędzie, ale tym się nie martw!! to będzie Ci potrzebne do budowania mięśni. , bo sylwetka będzie się zmieniac i ... co u Ciebie bedize ładnie widać , bo jesteś wysoka
Dobrze, ze tu jesteś
Będe trzymać kciuki

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
akneraj dziękuję, wiem a raczej oswajam się z nowym podejściem. Dzięki za wsparcie :-*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
udało się dzisiaj :)
B141 T64 W159 1794kcal
Dodałam orzechy i wiórki kokosowe.

poćwiczyłam około 1,5 godziny takie ogólne pierdoły (aero i ten trening z mojej pierwszej strony). Jak złoże trening to siłka i nie ma zmiłuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Trening Michaila na poczatek, koniecznie pogadac z trenerem na temat techniki (zreszta moze sam ci zada podobny do tego trening), musisz nauczyc sie ruchu oswoić z ciężarami technika cwiczen ogolnie, dopiero jak sie wkręcisz to przejdziesz na wolne ciezary
https://www.sfd.pl/TRENING_CYKLICZNY_DLA_PAŃ-GRUPA_B-t113704.html
Zwieksz jeszcze udzial bialka w diecie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Obli dzięki za ten trening!

Jestem na etapie nauki techniki i szukania fajnej siłki w moim mieście. Stestowałam dwa kluby, na razie nie wiem :) szukam :)
Niezdecydowana kobieta ze mnie.
Staram się trzymać ustalona dietę, ostatnie dni bardzo przepisowo. Podniosłam białko, ale trochę mnie martwią kalorie. Ostatnie dni wychodziło 1700-1900, dzięki olejowi i orzechom udaje mi się trzymać ten poziom.
Zważyłam się wczoraj i mam 1,5 kg na plusie... w stosunku do mojego pomiaru z pierwszej stronki dziennika - może to wina cyklu (pocieszam się?). Miałam też okazję zbadać poziom tkanki tłuszczowej aparatem na siłce. Wyszło 21%, woda 53%. Nie konsultowałam tego z nikim, więc proszę o ewentualny komentarz...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening pod boks

Następny temat

dwutygodniowy trening

WHEY premium