SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

os_girl/E7 masa/s.27/"Są kobiety pistolety..."

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
moze wtedy bedziemy mogly jesc jakies pomarancze i mandarynki

zaluje tak ze sobie nie pomrozilam truskawek i jagod ale juz za pozno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Os_girl..ale masz fajne te tabelki..
Ja pisze taki moj maly notatnik (od stycznia w sumie),ale tam jest taki chaos ,ze szok!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
kathy sciagnij sobie dziennik vitalmaxa uzupelnij dane , a te produkty ktore mozemy przekopiuj na dol gdzie sa wolne miejsca zebys miala wszystko obok siebie i pozniej w zakladkach masz dni tygodnia i tylko wpisujesz numerki produktow i ilosc i bedziesz miala takie same ladne tabelki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Zgadza się to vitalmax, korzystam od kiedy zaczęłam pisać dziennik. Polecam :) Dużo ułatwia :)
Mmoomnia dobry pomysł z tymi produktami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Będę zaglądał. Powodzenia

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Slonka moje..ja dzis jestem taka zmeczona,ze szok..A jutro znowu do pracy..Ech..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Kathy to regeneruj się - marsz spać! Tylko zjedz coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14155
hehe, ja w sumie co 1,5 h latam do kuchni by przyszykować i zjeść

Nic nie daje takiej radości od przezwyciężonej własnej słabości

http://www.sfd.pl/-t582790.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening pod boks

Następny temat

dwutygodniowy trening

WHEY premium