SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

os_girl/E7 masa/s.27/"Są kobiety pistolety..."

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
kolanka ryzykowna sprawa, ja raz sobie rozwaliłam, to za drugim miałam całą nogę przez miesiąc w gipsie

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Wracam po intensywnym weekendzie. Tak, już właściwie środek tygodnia. Trochę spraw było do ogarnięcia, więc mniej czasu na pisanie. Zaliczyłam wspaniały weekend w Płocku na AUDIORIVER. Aż mam ciarki jak wspominam ten nadwiślański klimat openaira. Wspaniała muzyka, pozytywni ludzie, piasek, plaża ech... No dobra wracamy do roboty. Trening poniedziałkowy przesunięty na wtorek. Musiałam się poregenerować. Zakwasy w łydkach od skakania w piasku ogólny brak sił i niewyspanie.

***TRENING 11.08***





Mam nieco problemów z dorzucaniem kilogramów. Jakoś coraz ciężej zwiększać. Może to jeszcze lekkie zmęczenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Jak Ci strasznie dziekuję za PM. Odebrałam ją na telefonie. Jestem wlaśnie na suwalszczyźnie na wakacjach. Wracam w niedzielę więc jak ekspeyment wystartuje to juz bede zwarta i gotowa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
Nie ma sprawy moze uda sie jeszcze zebrac 4 kobietki bo szkoda by byla zeby nie ruszyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
oska, super, że się zapisałaś będę Ci kibicować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Dobra decyzja, będę kibicować

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Zmieniony przez - grrubas w dniu 2009-08-23 17:29:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
/zapomniałam sie przelogować i napiałam z loginu Grrubasa./

os girl jakie masz hula hop, tzn. większe czy mniejsze? zastanawiam się jakim lepiej się ćwiczy? patrze w Twoją tabelkę z treningu - wznosy sztangielek bokiem robisz sztangielkami po 5 kg czyli 10 kg naraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
żyrafko ja kiedys kreciłam hula hopem. szczerze lepiej kreciło mi sie mniejszym tj 75-80 cm niz 90 cm. ja ćwiczyłam z obciążonym hh - zrobiłam dziurke i wsypałam ryż badz groch do pełna. Jak bedziesz chciała obciążyć to dobrze zabezpiecz bo jednak nie nie fajnie jest jak sie rozwali
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening pod boks

Następny temat

dwutygodniowy trening

WHEY premium