SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ona85 / redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
No coś sie ruszyło. Fajnie
A jak na misce sie dobrze to już z górki, ja bym od razu poszła na siłownie, bo wg mnie tam się można bardziej zmobilizować, nie wiem jak u Ciebie. Pozdrawiam

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
No spadki konkretne. U mnie waga franca stanela w tym tyg na 60,2 no juz moglaby spasc ponizej tak dla zasady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
no ładnie, ciekawe czy to wpływ mniejszych kcal, mniejszych węgli czy bez znaczenia bo i tak by spadlo

Za tydzień będziemy więcej wiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Wreszcie, nareszcie i jedziesz dalej

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Monia co do łydek to nie wiem czy mogę liczyć na spadki, kiedyś biegałam przełajowo i takie łydy mi zostały, ale może...
DaKilla nie wiem właśnie z tą siłką, nie chcę skakać po planach treningowych, poza tym dobrze mi się w domu ćwiczy, więc chyba ta siłka to zostanie na ostatnią chwilę...
misworld nie ma wyboru - jadę...


01.04.2012
Trening
: DNT
Micha:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
02.04.2012
Micha:

Się rozpędziłam z WW




Trening:


Rozgrzewka - zapierdzielam na orbitreku zepsutym, najwyżej się rozkraczy
Martwy ciąg - bez progresu, ćwiczę technikę, czytałam wypowiedź agak o zbliżaniu kolan, bo i mnie to ostatnio dopadło, to postanowiłam dziś upewnić się czy technika jest ok i się udało zrobić ok, ale jest ciężko
Wyciskanie sztangi w szerokim chwycie na ławce skośnej - udało się wreszcie zrobić 12 razy 18 kg, dorzucę coś
Wiosłowanie hantelką (ilość razy i ciężar na 1 rękę) - +0,5kg w każdej serii, ostatnia seria cięęęęężko
Wznosy ramion bokiem stojąc - ledwo, ledwo
Wyciskanie sztangi w wąskim chwycie na ławce płaskiej - było ciężko, ale coś dorzucę
Uginanie przedramion ze sztangą łamaną - ledwo, ledwo
Wznosy w opadu - ok
Brzuszki na piłce - mały ciężar
Brzuszki skośne na piłce - mały ciężar
Agrafka
Zakończenie - skrzeczący orbi





Piosenka treningowa na dziś (oglądałam wczoraj Tokio Drift i od razu pomyślałam, że będzie się dobrze przy tym machać):




Chciałabym pozdrowić sąsiadów, którzy ze mną słuchali

Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-04-02 22:03:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
A widzisz MB redukcyjna czuwa A zauażyłam że muzyka ma znaczny wpływ na trening, jak zakładam słuchawki z energetyczną muzyką, np jakieś mixy klubowej muzy bo jest rytmiczna, to o wiele więcej z siebie daje, serio, tylko uszy trochę sponiewiera, ale powera to daje!

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Micha:
Micha jak micha... Coś mi te ww nie chcą nigdy równo wyjść, ale tak to jest jak się michę zmienia trzy razy dziennie Był dziś moment,ze brakowało mi ww i wyszło mi, że moge sobie wrzucić 5 g ryżu
Ostatnie dwa posiłki praktycznie razem jem, więc można je razem liczyć, ale Whey mam z szablonu.



Trening:
Znalazłam i odkurzyłam skakankę. Skakanie trwało 35 minut, ale uczciwego było 25 minut (ponad 2000 skoków). Moja wstrętna, zdradziecka skakanka liczy mi czas tylko jak skaczę, jak poprawiam czy coś innego robię to nie liczy.


Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-04-03 20:42:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Jaaaaaka muza! Ja właśnie wcale nie słucham takich mocnych kawałków czy też takich dyskotekowych, ale przy treningu to nie raz mnie z grobu wyciągały

Jak łydy po skakance?

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening kobiety plus sprzęt rowerek lub orbiterek co sądzicie?

Następny temat

Dieta dla kobiety 60 lat

WHEY premium