SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ona85 / redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Moje hormony? Biorę Visanne - syntetyczny progesteron. Hamuje on produkcję estrogenów, nie mam okresu. Tzn. biorę V żeby tego okresu nie mieć, a nie, żeby przywrócić okres.



Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-03-27 21:47:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
27.03.2012
Miska:
Będzie zyebka za anarchię, to będzie...
Ścięłam o 100 kcal, rozkład:
kcal 1600
B 120-130
T 70 (z 76)
W 120 (ze 130)




Trening:

Martwy ciąg - te 35 kg to już tak trochę ciężko szło
Wyciskanie sztangi w szerokim chwycie na ławce skośnej - nie miałam asekuracji, z 17 kg walczyłam już 2 tygodnie i udało się się skończyć 3 serie, to dołożyłam 1 kg do ostatniej serii dziś i nie skończyłam
Wiosłowanie hantelką (ilość razy i ciężar na 1 rękę) - do każdej serii po 0,5 kg
Wznosy ramion bokiem stojąc - to jest ciężko dalej
Wyciskanie sztangi w wąskim chwycie na ławce płaskiej - obiłam sobie cycki, dodałam do drugiej i trzeciej serii, której nie skończyłam
Uginanie przedramion ze sztangą łamaną - to jest ledwo, ledwo, ale z odpoczynkiem w trzeciej serii daje radę

Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-03-27 22:29:57




Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-03-27 22:30:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
zrób inaczej: 3 dni ścinasz węgle o 50g, czyli o 200kcal, B i T bez zmian, czyli zostajesz na 1500kcal. to już mało i bałam się tego ruchu.
I jeden dzień zostawiasz bez zmian. i tak dalej 3 dni niższe i 1 wyższy.

tylko, że takie ściananie węgli będzie miało sens tylko jesli jestes pewna, że w świeta nie zaszelejesz z ZADNYM ciastem. Wiec sie zastanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
nie wiem na ile wyczerpałaś możliwość treningów. Bo mogłabyś też obciąć te 100kcal z węgli codziennie, ale równocześnie wprowadzając 2 razy w tygodniu interwały na orbitreku, wioslarzu, ew. rowerku, 2min bardzo szybko, 1 min wolno itd zaczynasz od 5 interwałów i co trening dokładasz jeden.





Masz więc 2 możliwości, zdecyduj się na jedną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
agak dziękuję Ci bardzo, bardzo, bardzo za odwiedziny i zalecenia! Świąt się nie boję, wolę zjeść mięcho niż coś słodkiego, nawet przed redukcją nie przepadałam za ciastem. Oczywiście jeszcze dziś poważnie sobie rozważę obie możliwości, żeby móc zacząć już teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
jak czasowo dasz radę to namawiam na drugą opcję, lepiej dać z siebie więcej na treningach niż ścinać kcal

A aero po siłowym albo w dni wolne robisz? jak często i jak dlugo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Z tym "czasowo" właśnie może być problem, bo na dniach się wyjaśni czy będę w czerwcu do egzaminu przystępowała czy nie, a wtedy muszę trochę poświęcić trochę czasu na naukę.
Aero po siłowym robiłam 20-30 minut w zależności od zmęczenia, aktualnie mam zepsuty orbitrek to robię końcówkę z treningu obli z piłką (wznosy z opadu, brzuszki i dodane przeze mnie ściskanie agrafki), może źle wybrałam, ale nie mogę wyjść na dwór po siłowym, żeby pobiegać np. bo mam tendencję do przeziębień, szczególnie zapalenia oskrzeli, poza tym najczęściej kończę o 22 i jest już cholernie zimno. Ostatnio w dni wolne zamiast aero wybieram rower (2 h jazdy w terenie 25-30 km) jeżdżę, chociaż ostatnio trafił się basen (35 minut uczciwego pływania). Czy to dobry wybór?
W tygodniu staram się robić 2-3 treningi siłowe oraz 2-3 aerobowe/rower/basen. Maksymalnie dwa dni wolne.
Jeszcze pytanie - czy trening siłowy wraz z rozgrzewką i tymi ćwiczeniami na koniec nie zajmuje mi za dużo? ok. 2h mi wychodzi. Robię każde ćwiczenie w 3 seriach po 12 powtórzeń jak na obrazku wyżej.



Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-03-28 09:57:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Przepraszam za spam ale ja mam podobne zalecenie co do wegli od Obli ale nie rozumiem zasady dzialania takiego tasowania iloscia wegli. ( nie marudze Obli bo ponoc bardzo zajeta).
Agak co daje to tasowanie i dlaczego czit w postaci ciasta w swieta moze cos tu bardzo popsuc? Pewnie glupie pytania ale jak czegos nie rozumiem to ciezko mi to stosowac i trzymac sie ryzow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Trening:
Bieg ok. 50 minut - 6 km z kawałkiem... Kto mnie na to namówił

Miska:
Wybrałam na razie wersję z rotacją WW.




Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-03-28 23:34:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
lunika
dlaczego czit w postaci ciasta w swieta moze cos tu bardzo popsuc?


bo ciasto ma cukier, a ladies cukru NIE jedzą!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening kobiety plus sprzęt rowerek lub orbiterek co sądzicie?

Następny temat

Dieta dla kobiety 60 lat

WHEY premium