SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ona85 / redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
DaKilla
Chleb żytni po upieczeniu wygląda właśnie jakby się nie upiekł, moglas nawet dobry chleb wyrzucić, w środku jest jakby glina, najlepiej jeść taki chleb po całkowitym wystudzeniu a jeszcze lepiej na drugi dzień :)
Z doświadczenia wiem, że dhleb na pierwszym zakwasie wychodzi ciężki i zbity, ale jak masz jeden zakwas i go dokarmiasz to następne już wychodzą o niebo lesze, im starszy zakwas tym lepszy

Zmieniony przez - DaKilla w dniu 2012-03-18 23:19:37


Racja . Ja swój wczoraj piekłam. Wrzucam zdjęcie żebyś zobaczyła jak wygląda. Zakwas młody.

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Macie rację, zrobię sobie dziś fotki, może jak porównam to zobaczę, że się coś zmieniło. Chociaż się przerażam, bo na fotkach to zawsze gorzej wygląda.

Monia, to mój chleb wyglądał gorzej, może za duży bochenek zrobiłam. Dzięki za fotki.

----

Ja pierniczę śniło mi się ciastko z bitą śmietaną i sosem tiramisu. I je zjadłam, i później się zastanawiałam (w czasie jak spałam) czy ja je naprawdę zjadłam i że muszę się na forum teraz przyznać Na psychę mi siada Od miesiąca nie mam ochoty na słodycze, a tu takie sny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
No ładnie, detoks robi swoje

Ładny chlebek Mam nadzieję, że mój młodziak też tak wyjdzie

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
chlebek jak poduchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Co za sen .

Chleb wyszedł dobry, wilgotny . Następnym razem będzie już bardziej wyrośnięty. Praktyka czyni mistrza .

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1916
Hej Ona! w koncu znalazlam swoja "pomiarowa blizniaczke" ;) mamy podobne oporowe brzuszki, haha. Ale trza dzialac,nie? ;) bede zagladac, kibicowac i rywalizowac na MC ;) pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
Monia jak na pierwszy chlebuś to i tak Ci pulchniutki wyszedł, i tylko trzeba dbać o to zwierzątko - zakwas jeszcze
chyba nie dodajesz tam już drożdzy co?
ona, a kiedy te fotoski ? czekamy niecierpliwie

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Właśnie macham sztangą wieczorem dodam, ale nie wygląda to dobrze.

Co zrobić zamiast aerobów po treningu - roz****łam orbitreka

Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-03-19 20:49:55

idę do spamu zapytać...

Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-03-19 20:59:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
idź pobiegaj / skakanka?

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Usunięty przez agak za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening kobiety plus sprzęt rowerek lub orbiterek co sądzicie?

Następny temat

Dieta dla kobiety 60 lat

WHEY premium