SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ona85 / redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
ale Ci nogi zeszczuplały, ulala, wiesz jak już dojdziesz do swojej wymarzonej wagi to będziesz niezła laseczka bo już to zaczyna być widać

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Miska z wczoraj (DNT):


Nie dobiłam do 130 W i do kalorii, zapchałam się warzywami na obiad. Szaszłyki zrobiłam.

Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-03-19 23:14:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
19.03.2012:
Trening:




Wykroki z hantlami - jak napiszę, że nie lubię tego ćwiczenia to będzie za mało, ogólnie ciężko, a w ostatniej serii - ledwo, ledwo
Martwy ciąg - zwiększyłam o 5 kg jest minimalny zapas jeszcze chyba
Wyciskanie sztangi w szerokim chwycie na ławce skośnej - oj dziś nie szło, nie udało się skończyć dwóch ostatnich serii
Wiosłowanie hantelką (ilość razy i ciężar na 1 rękę) - jest ok ze względu na zwiększenie ilości serii - nie dokładałam
Wznosy ramion bokiem stojąc - przy 5 kg już technikę psułam, zdjęłam 0,5 kg i tak było ledwo, ledwo
Wyciskanie sztangi w wąskim chwycie na ławce płaskiej - zdarza mi się nadgarstki źle układać, ale mąż mnie strofuje, każdą z serii ledwo kończyłam
Uginanie przedramion ze sztangielkami - zrobiłam jedną serię, przeskoczyliśmy na sztangę łamaną
Uginanie przedramion ze sztangą łamaną - pierwsza seria nieskończona, druga ledwo
Wznosy w opadu 3x20
Brzuszki na piłce 3x20
Brzuszki skośne na piłce 3x20

I brzuchy zakończyły trening (o 21:59), bo orbitrek umarł, nie wiem czy przeżyje. :'-(





Miska:




Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-03-19 23:28:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Brzuszek Ci zmalał i wewnętrzna strona ud się poprawiła Poza tym, mam też wrażenie, że obwód boczków się zmienił co widać na zdjęciu przodem.
Wg mnie są wizualne zmiany mimo tego, że centymetr się buntuje Rób swoje, cieprliwie i konsekwentnie, bo innej metody na razie chyba nie ma. Z czasem na bank zacznie lecieć

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Dzięki laski, ale ja wolałabym, żeby spadało jednak w obwodach, dlatego każda niedziela zaczyna się wiązanką (chyba trzeba dawki magnezu zwiększyć )

Trening:
30 minut na rowerku w podciśnieniu http://www.cellustop.pl/vacu-rower,s,24.html (dopiero 4 raz z darmowego karnetu)

Miska:




I jeżeli Szefowe tutaj zajrzą, i coś na podstawie tych zdjęć wymyślą (czy kontynuować, czy wprowadzamy jakieś zmiany) to ja bym prosiła o usuniecie tych ostatnich zdjęć.

Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-03-20 23:19:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
DNT
Kolano mnie lekko boli.

Miska:
Godziny inne były - ale już nie zmieniałam.




Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-03-21 20:43:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
Co z tym orbim? Całkiem się rozleciał? Może trzeba naoliwić
przez 2 tygodnie schudłaś 0.4 kg (zawsze to coś) ale wiadomo.., ja też tak miałam przez te ostatnie dwa tyg. i eksperymentalnie wywalam nabiał i może gluten, warto się zastanowić co przyhamowuje redukcję, ale ważne że coś leci

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Z orbim nie wiem - mąż ma zajrzeć do niego tylko zapomniałam przywieźć mu kluczy od osoby, której je pożyczyliśmy. Trzeba go rozkręcić tym razem - zajechałam chłopaka już drugi raz (orbitreka, nie męża )

Bardziej mnie kolano martwi, ale mam nadzieję, że po prostu tylko je za bardzo zmęczyłam.

Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-03-21 21:44:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
kontynuuj do niedzieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
agak
kontynuuj do niedzieli

Się zrobi Szefowo
Dzięki za usunięcie straszydeł(fotek).

Orbi się remontuje, dziś ćwiczenia bez wykroków z hantlami (oszczędzam kolano) i maść na kolanko :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening kobiety plus sprzęt rowerek lub orbiterek co sądzicie?

Następny temat

Dieta dla kobiety 60 lat

WHEY premium