SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ona85 / redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
shrimp2

Krewetko, serdecznie dziękuję!
Przeszukiwałam forum na słowa "płukania tkanin" nie znalazło tych tematów. Biorę się za czytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Dziś były proponowane przez dziewczyny interwały (zamiast 1 dnia aerobów orbitrekowych), a raczej mały wstęp do nich

Próbowałam według tego tematu zrobić: https://www.sfd.pl/Trening_Interwałowy_HIIT_-t268582.html

13,5 minuty (szaleństwo takie, że niech mnie...)
Było 5 minut rozgrzewki
5 interwałów 30 sek średnim tempem 10 zabójczym (przynajmniej dla mnie)
i 5 minut uspokojenia (w jego połowie orbi pokazywał tętno 150, w czasie interwałów nie mierzyłam, bo myślałam, że spadnę ).
Ogólnie ciężko.
Po wczorajszym swiss ball mam zakwasy (największe na brzuchu).
I jedzenie z dziś, tylko wartości powinny być następujące, bo chyba brokułów (z sałatki) nie powinnam wliczać, a miałam ją zapisaną w całości:
kcal 1695 kcal B 119g T 63g W 161g

Sałatka to brokuły, feta, fasola czerwona.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
chodzi o wykluczenie wszytskich obcych zródeł estrogenów
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
ona85
obliques
postaraj sie tak,:
pic wode tylko przefiltrowaną, unikac kremów sklepochych , wszelkich płynów do płukania tkanin, Jedz bardzo duzo warzyw krzyzowych oraz głównie strączki jako zródło węglowodanów.
Pij pokrzywę 2x dziennie i wieczorem pij herbate z mniszka lekarskiego.
w miare czasu będe podawć wiecej pomysłów ale po prostu musisz sie wdrozyc i na prawde zacząc pracować


Piję pokrzywę, mniszka dziś nie znalazłam (w 3 sklepach), jutro wyruszam na dalsze poszukiwania.
Menu poniżej - kolacja chyba raczej z d**y...

Trening:
Rozgrzewka 10 minut orbitrek
Swiss ball https://www.sfd.pl/-t438773.html sztangielki 2,3 kg (powoli podnoszę)
Na koniec 22,5 minuty orbitreka.



Kuurcze, wygrałam karnet na taki wynalazek http://vacufit.pl/ myślicie, że warto na to chodzić? Szkoda trochę wywalać - imienny...

Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-02-23 22:36:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Zamiast edycji wzięłam cytowanie - pierwszy z powyższych postów można usunąć...

Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-02-24 00:12:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak masz karnet to czemu nie, kto wie jak na skóre zadziała Kazde poprawienei ukrwienia jest dobre bo skóra dobrze sie ściąga, chociaz akurat u ciebie to i sama zejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Jedzenie poniżej.
Orbitrek 35 minut.
Jutro śmigam obczaić to cudo. Vacujet, a nie vacufit, ale jeden grzyb, darowanemu koniowi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Dziś byłam na tym Vacuum Jet (rowerek), śmiesznie zasysa, trochę się człowiek męczy, ale bez szału.
Jedzenie dziś - nie dobiłam do 1700 kcal, głównie z powodu późnego wstania.
Dzień praktycznie beztreningowy.
Jutro pomiary... zobaczymy czy cokolwiek się dało zdziałać przez tydzień.



A i zrobiłam chleb ten w którym zakwas się robi 5 dni... Nie wyszedł - po upieczeniu tylko brzegi były ok, reszta się nie chciała dopiec. No i do wywalenia


Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-02-25 22:25:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening kobiety plus sprzęt rowerek lub orbiterek co sądzicie?

Następny temat

Dieta dla kobiety 60 lat

WHEY premium